Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Ned 17 Avg 2014, 20:06
[You must be registered and logged in to see this image.]

Upoznajte Harperove - dvojica odraslih i jedan dečak - svi kompletno nezreli! Predstavljamo vam zabavan i izuzetnno popularan sitkom za muškarce koji i žene obožavaju, najviše zbog Čarlija Šina. Ovo je komedija o seksu, vezama, razvodima, samohranim roditeljima, majkama, odnosima među rođacima, novcu, ali što je najvažnije, komedija o ljubavi. Još preciznije, komedija o životu dvojice braća, sinu jednog od njih i mnogim ženama u njihovim životima.
Čarli Harper (Čarli Šin) je okoreli neženja koji uživa u svakom trenutku života, lako dolazi do novca, još lakše ga troši. Živi u kući na obali okeana, ima mercedes parkiran u svojoj garaži, žene ga prosto obožavaju. Sve dok jednoga dana u njegovu kuću u Malibuu ne uđe njegov tek razvedeni brat Alan sa svojim sinom Džejkom, sa namerom da se useli. Stvari dodatno komplikuju Alanova i Čarlijeva mama Evelin, Alanova neurotična bivša žena Džudit i Čarlijeva domaćica, žena iz naroda Berta. Bez ozbira na sve nesporazume, Čarli i Alan imaju nešto zajeničko - obojica obožavaju Džejka i žele samo najbolje za njega. Zbog njega uspevaju da drže svoju malu porodicu od dva i po čoveka na okupu, zbog njega će svaki od njih postati bolji čovek. 

Uloge:

Charlie Sheen
Jon Cryer
Ashton Kutcher
Angus T. Jones
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Uto 19 Avg 2014, 21:07
Odlicni, obozavala sam da ih gledam. happy
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Uto 23 Sep 2014, 21:49
On bi da se vrati: Čarli Šin u “Dva i po muškarca”?!




[You must be registered and logged in to see this image.]

Svet nije prežalio odlazak Čarlija Šina iz serije “Dva i po muškarca”. Sada, kada je snimanju skoro kraj, Šin bi da se vrati u seriju! “Vratio bih se sto odsto, samo kada bi me producenti primili nazad”, rekla je nekadašnja zvezda serije E!kanalu.
“Uradio bih to na dostojanstven način – u maniru u kojem se trenutno snima serija, ali na način koji bi rekao da sam i ja nekada bio tu. Ko zna? Moguće je da producenti upravo sede i smišljaju način da me vrate u seriju”, rekao je glumac koji je “ubijen” 2011. godine nakon svađe sa producentom Čakom Lorom i pretnje da će tužiti studio za sto miliona dolara.
Iako zvuči [You must be registered and logged in to see this link.] na više nivoa – ko bi primio nazad glumca koji je “pljuvao” sve živo od producenata, preko glumaca i još uz to pretio tužbom, a i pitanje “uskrsnuća” bi moglo da predstavlja problem, šanse da se Čarli Šin vrati u ulogu Čarlija Harpera su male. Izvori bliski producentima tvrde da od cele te priče “nema ništa”, kao i da nije bilo govora o njegovom povratku u “Dva i po muškarca”.
Ipak, u maju ove godine je predsednica televizijske mreže Nina Tasler, otkrivajući da se snima poslednja sezona serije, rekla da tvorac serije Čak Lor već ima nekoliko ideja o kraju, među kojima je i nekoliko iznenađenja - “ne znam da li je povratak Čarlija Harpera jedno od njih…”.
Od kako je Čarli Harper napustio “ovaj svet”, tačnije Čarli Šin seriju, na njegovo mesto je došao Volden Šmit (Ešton Kučer), kojeg je Šin neprestano ismevao na društvenim mrežama.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Sre 07 Jan 2015, 21:35
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Sre 07 Jan 2015, 21:37
[You must be registered and logged in to see this image.]
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Čet 26 Mar 2015, 13:47
[You must be registered and logged in to see this image.]
Američki glumac Džon Krajer, koji je slavu stekao ulogom Alana Harpera u seriji “Dva i po muškarca”, otkrio je u svojim memoarima da je na nagovor kolege Čarlija Šina počeo da se “druži” sa prostitutkama.

Knjiga memoara Džona Krajera pod nazivom “So That Happened” biće objavljena 7. aprila, a po svemu sudeći glumac je veliki deo ovog štiva posvetio svom nekadašnjem kolegi iz serije “Dva i po muškarca”.

Tako je Krajer opisao kako se Šin koristio raznim ludorijama ne bi li naterao producente da mu povećaju honorar, i u tome je često uspevao, ali je i konstatovao da je glumčev sunovrat započeo onog momenta kada ga je druga supruga Deniz Ričards ostavila.

Krajer je objasnio da je Čarli na početku snimanja serije “Dva i po muškarca” bio “srećno oženjen, trezan i trezven muškarac”, ali da su njegove nevolje počele već na snimanju druge sezone serije, kada se rastao od glumice Deniz Ričards s kojom ima dve ćerke.

Baš u to vreme i Krajer je doživeo krah u svom braku, pa mu je Šin dao nekoliko saveta kako da, što bezbolnije, prebrodi emotivnu krizu.
- Razgovarali smo o prostitutkama, a Čarli mi je predložio nekoliko sajtova na kojima su se nudile te usluge, i ja sam ih koristio - otkrio je glumac.

Međutim, nakon što se kratko “družio” sa prostitutkama, Džon Krajer je počeo da se zabavlja sa jednom mladom i perspektivnom glumicom, koju je jednom prilikom i doveo na snimanje serije.

Tada se ispostavilo da se i Šin u prošlosti zabavljao s istom devojkom, ali je odlučio da je ostavi kada je odbila da učestvuje u “trojci”.

- Čak i uprkos njegovom sunovratu, nestabilnom braku, stalnim krivičnim prijavama protiv njega, i uprkos tome da je tada mogao da završi iza rešetaka, Čarli Šin je uvek uspevao da dobije tri puta veći honorar po epizodi nego što sam ja dobijao - otkrio je ovaj glumac i još jednom potvrdio Čarlijev status lošeg momka Holivuda.
janasuza
janasuza
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 93
$ : 91

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Čet 04 Feb 2016, 01:32
Serija odlicna
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Sub 06 Avg 2016, 19:26
Pogledam ponekad happy
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Sub 13 Avg 2016, 21:09
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Sub 13 Avg 2016, 21:09
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Two and a Half Men/Dva i po muškarca Empty Re: Two and a Half Men/Dva i po muškarca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu