Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
20022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon 12 godina mreža Si-Bi-Es (CBS) prikazala je sinoć poslednju epizodu svoje hit serije “Dva i po muškarca“.
Prepuna šala i dosetki o genitalijama i telesnim izlučevinama, serija je počela da se emituje 22. septembra 2003. godine. Priča se vrtela oko Čarlija (Šin), hedoniste i frilens pisca džinglova koji živi opuštenim i raskalašnim životom u svojoj luksuznoj kući na plaži, a kojem se pridružuje njegov brat Alan (Džon Krejer), kompulsivno uredan kiropraktičar koga je žena napustila, te Alanov sin Džejk, ne preterano bistar kilnac opsednut hranom (Angus T. Džons).


U poslednjoj sezoni Džejk, koji je u međuvremenu stasao u odraslog tinejdžera, napustio je seriju.
Šin je izbačen iz serije u martu 2011. zbog “skandaloznog ponašanja” i vređanja kreatora sitkoma Čaka Lora.
Njegov lik je na početku naredne sezone “sahranjen” (poginuo je u pariskom metrou), a glavno mesto u seriji preuzeo je Ešton Kučer, u ulozi Voldena, mladog internet milijardera, koji usvaja dečaka. Tako priča u seriji opet odgovara naslovu.
U prošlonedeljnoj epizodi, Alan je zaprosio Lindzi (Kortni Torn-Smit) koja je, konačno, pristala da se uda za njega, a Volden je to umalo učinio sa Mekmartinovom (Megi Loson), seksi socijalnom radnicom koja mu je pomogla oko usvajanja.


Iako su mnogi očekivali da će se Čarli Šin pojaviti u poslednjoj epizodi, to se ipak nije desilo. Tvorci serije kažu da je Šinu bilo ponuđeno da se još jednom pojavi u seriji, ali da je on to odbio jer nije bio zadovoljan scenarijom.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Ja sam mislio da se ova serija odavno završila.
avatar
Meni se sviđa ova serija. Ma Amerikanci su takvi, kod njih svaka serija ima minimalno 5-6 sezona.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu