Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti i zanimljivosti

+5
AnGel_Perroni
ForeverYoung__♥
LatinoFan
Miljana
Nadie como yo ^^
9 posters
Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 03 Okt 2014, 15:53
Majte lansira svoju modnu kolekciju


[You must be registered and logged in to see this image.]


Majte Peroni rešila je da pokaže još jedan svoj skriveni talenat, te će se nakon glume i pevanja oprobati i kao modna dizajnerka. Meksička zvezda otkrila je da radi na svojoj prvoj modnoj kolekciji koja će biti dostupna od decembra ove godine.
Moj cilj je da prenesem suštinu i udobnost žene”, objasnila je ona, te dodala da će kolekcija biti zasnovana na njenom ličnom modnom stilu.
Ogledaće se u mom ukusu, ali uvek će predstavljati i različite tipove ličnosti: klasično, ženstveno, boemsko i rok šik”, objasnila je ona.
Tridesetjednogodišnja lepotica otkrila je da su njena “modna slabost” cipele, te da voli da nosi trendi, ali jednostavne komade. Ipak, ističe da je udobnost najvažnija i da je iz svojih modnih grešaka naučila kako da se oblači bolje.
Pored svog izleta u svet mode, Maite je ovih dana zauzeta i angažmanom na seriji “La Gata”, a uživa i u uspesima koje je postigla svojom novom pesmom, “Vas a Querer Volver”.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 08 Okt 2014, 22:47
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što je proteklih nekoliko meseci bila posvećena radu na telenoveli “Divlja mačka” (La Gata), sada kada je snimanje završeno, Majte Peroni vraća se svojoj muzičkoj karijeri.
Ona se ovih dana priprema za svoju prvu samostalnu turneju, pod nazivom “Eclipse de Luna Tour”.
Prvi koncert zakazan je za 6. novembar u Meksiko Sitiju, a publika može da očekuje izvođenja njenih najvećih hitova, uključujući i hit pesmu “Vas a querer volver”, koju je snimila za seriju “Divlja mačka”.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 15 Okt 2014, 15:49
Majte Peroni našla se u neprijatnoj situaciji kada je u nedelju hakovan njen profil na Tviteru. Fanovi zvezde serije “La Gata” našli su se u čudu kada su na njenom nalogu na ovoj društvenoj mreži počele da se pojavljuju neprimerene poruke, a u jednom trenutku objavljena je i fotografija na kojoj ona navodno pozira u toplesu.

Majte je preko tri miliona pratilaca, koliko ih ima na Tviteru upozorila da joj je profil hakovan i da nije napisala ništa od onoga što je objavljeno, ali su hakeri ubrzo obrisali njene tvitove. Nakon toga, ona se oglasila na Fejsbuku:

“Moj nalog na Tviteru je hakovan. Ne obraćajte pažnju. Nisam otvorila novi nalog. Obavestićemo vas ako bude nekih promena, hvala na razumevanju”, napisala je ona.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 24 Okt 2014, 20:47
Niže uspehe: Maite na prvom mestu “iTunesa”


[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksička glumica i pevačica, nama dobro poznata Maite Peroni, sa svojim video-spotom za singl “Vas a querer volver”, zauzela je prvu poziciju američkog iTunesa, u kategoriji “Top Latino Music Video”! Pesma “Vas a querer volver” naslovna je pesma uspešne telenovele “La Gata” (Divlja mačka), u kojoj Maite igra, a koja u ponedeljak ulazi u svoja dva poslednja dana emitovanja u Meksiku, a u SAD-u postiže odlične rezultate gledanosti.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 25 Okt 2014, 11:21
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nedavno su se u medijima pojavile glasine da se tokom snimanja telenovele “La Gata” Majte Peroni zbližila sa svojim kolegom Danijelom Arenasom. Međutim, glumica je gostujući u jednoj emisiji negirala da su njih dvoje nešto više od prijatelja.
“Zašto se uvek pojave takve glasine? On je osoba koja ja mnogo poštujem, veliki je džentlmen, divan kolega i predivno ljudsko biće. Mnogo ga volim, on je sjajan prijatelj”, rekla je ona i dodala:
“Mi se sjajno slažemo, i to je znatno olakšalo sate koje smo provodili na snimanju.”
Majte je u emisiji i govorila o borbi svoje majke sa rakom dojke.
“Govorim iz svog iskustva kao ćerke i iz iskustva svoje porodice, znam koliko je teško i pomisliti da izgubite osobu koju volite. Ali, veoma je važno da osoba kojoj je dijagnostikovana ta bolest ima veru u život i ljubav i želju da nastavi dalje i nadu u oporavak”, kazala je ona.
Što se tiče njenih budućih planova, Majte kaže:
“Naredne godine posvetiću se muzici i koncertima. Predstaviću svoj četvrti singl ‘Todo lo que Soy’, duet sa Aleksom Ubagom. Snimaćemo i spot, ima dosta toga da se uradi.”
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sub 01 Nov 2014, 22:49
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zvezda meksičkih serija ”Oprezno s anđelom” i “Moj greh”  Maite Peroni dobila je ulogu “Divlje ruže” u adaptaciji sapunice koja je 1987. godine proslavila Veroniku Kastro (62).
Serija “Divlja mačka” koju pratite svakoga od 19 časova na TV Prva priča je o slavnoj “Divljoj ruži” prilagođena našem vremenu. Glavna junakinja ne živi u sirotinjskoj četvrti, nego na smetlištu, a ime Rosa promenjeno je uEsmeralda.
“Serija “La Gata” (Divlja mačka) kruna je moje karijere. Zabavljam se dok glumim ponosnu divljakušu. Pevam i uvodnu pesmu, nadam se da će biti hit kao i “Rosa Salvaje” , kaže Maite.
Ona je imala samo četiri godine kada se prikazivala “Divlja ruža” pa radnju nije pratila, ali kaže da se seća uvodne pesme koju je već tada rado pevušila.
Snimanje “Divlje mačke” je završeno pre tri nedelje, a gledaoci u više od 100 zemalja u kojima se serija emituje sa nestrpljenjem očekuju da vide kako će se završiti ova ljubavna priča.
Ostaje da vidimo da li Esmeralda može dostići popularnost nezaboravne Rose.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Sre 05 Nov 2014, 20:29
[You must be registered and logged in to see this image.]

Majte Peroni konačno se oglasila povodom skandala koji je izbio prošlog meseca, kada su na internetu navodno procurele njene nage fotografije.
Pevačica i glumica nije dozvolila da je to uzdrma, i trudi se da ovaj incident posmatra kao anegdotu.
“Imam mnogo posla i stvari na pameti, tako da su takve negativne stvari poslednje na koje mislim. Trudim se da vodim računa o svom životu, i da se ne obazirem na ono što misle drugi, koji nemaju svoj život. Svoju sreću pronalazim u onome što radim”, rekla je ona sa osmehom na licu.
Tridesetjednogodišnja zvezda prisetila se i perioda koji je provela u grupi RBD.
“To je, i uvek će biti, deo mene, moje prošlosti, mog života, nikada to neću pokušati da promenim niti da zaboravim jer je to bio početak moje karijere, ali i divno iskustvo i velika prilika”, rekla je Majte.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 07 Nov 2014, 09:56
Maite Perroni se sprema za svetsku turneju: Govorili su mi da ću nestati posle RBD!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Maite Perroni spremna je da krene na svoju prvu svetsku turneju i ističe koliko je srećna zbog toga jer mnogi nisu verovali da će ona kao solista ikad ostvariti karijeru.
“Bilo je raznih kritika tokom godina”, priča ona. “Vi pravite svoje odluke i učite. Sećam se da su mi na početku govorili, ‘Ne, Maite nikad neće biti solista. Ona nema ličnost. Kad RBD prestane s radom, ona će otići kući i ništa joj se više neće dešavati’. Naravno da me je to bolelo ali sam se posvetila tome da im pokažem kako nisu u pravu.”
Maite ističe i kako ne može da obeća nove albume u skorijoj budućnost ali možda je upravo turneja podstakne da se time ozbiljnije bavi. “Živim život iz dana u dan i želim da podelim ovaj album sa svima ali i da glumim. Videćemo šta je život pripremio za mene u budućnosti.”
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Pet 07 Nov 2014, 20:50
Veliki uspeh Majte Peroni


[You must be registered and logged in to see this image.]


Majte Peroni uspešno je započela svoju turneju “Eclipse de luna”. Ona je održala prvi koncert, u Metropolitan teatru u Meksiku Sitiju, a sve ulaznice bile su rasprodate.
Pored njene porodice i njenog dečka, producenta Koko Stambuka, koncertu je prisustvovao i veliki broj njenih kolega, uključujući Danijela Arenasa, Zuriju Vegu, Mariluz Bermudes i mnoge druge.
Pogled na prepunu salu očigledno je pružio Majte veliko zadovoljstvo, pa cele večeri nije skidala osmeh sa lica.
Izvor: tv novele
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Ned 09 Nov 2014, 09:48
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mada je jedna od najlepših mlađih zvezda Televise, Majte Peroni priznaje da joj nedostaje prljavuša, koju je glumila u nedavno završenoj telenoveli "Divlja mačka".


- Svi žude za glamurom i lepotom, a iskrena da budem, najviše sam uživala glumeći Esmeraldu, prljava i u krpama. Tako je rasterećujuće ne razmišljati o tome da li ti je frizura uredna, da li se šminka razmazala, je li svaki komad odeće na mestu. Onda sam, za potrebe uloge, prešla u skupe krpice i sva magija je nestala - otkriva Majte, dodajući da jedva čeka priliku da ponovo zaigra sa voljenim kolegom Danijelom Arenasom.


- Ostvarili smo divnu hemiju, sa njim je sjajno sarađivati, zato što je, pre svega, dobar čovek. Danijel mi je veoma drag, i smatram ga najboljim prijateljem u svetu glume. Naš odnos na setu, doživljavam isto onako kako u stvarnom životu posmatram vezu sa mojim dečkom Kokom - kaže Majte.
Sponsored content

Novosti i zanimljivosti - Page 3 Empty Re: Novosti i zanimljivosti

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu