Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Sub 18 Apr 2015, 12:04
Stopama starije sestre: Kendall Jenner u toplesu na naslovnici GQ magazina


[You must be registered and logged in to see this image.]
Slikajući se za majsko izdanje časopisa GQ, Kendall Jenner je još jednom potvrdila status jednog od najtraženiji mladih modela u svetu mode.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Fotograf Steven Klein slikao je 19-godišnju Kendall u toplesu, sa rukama prekrštenim preko grudi. Blago spuštene prugaste pantalone ističu njen vitak struk, diskretno otkrivajući crne gaćice.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na drugoj fotografiji vidimo Kendall kako je raširila teksas jaknu i otkrila svoju zgodnu figuru u minijaturnom bež bikiniju.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Sre 29 Apr 2015, 19:41
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 08 Maj 2015, 20:54
Najpoželjnije usne Holivuda: Kylie Jenner otkrila tajnu


[You must be registered and logged in to see this image.]


Dugo se polemiše o tome kako je Kylie Jenner od tankih usta došla do najpoželjnijih usana u Holivudu i to preko noći.
Dugo je tvrdila da nije išla na plastičnu operaciju, i da je sve stvar dobre šminke, ali sada je konačno otkrila pravu istinu.
“Stavila sam privremene filere u usne. To je nešto što sam dugo želela da uradim”, odaje Kylie jednu od najbolje čuvanih tajni Kardashianovih.
Iako ima svega 17 godina, odlučila je da se podvrgne ovoj proceduri, ali do sada nije bila spremna da u javnosti priča o tome. Tvrdila je da je za sve zaslužna dobra šminka, a devojke širom sveta su pokušale opasnim metodama da izmitiraju njen izgled.
Nju je na ovo priznanje nagovorila sestra Khloe, koja joj je u rijaliti šouu rekla da prestane da izbegava pitanja o tome i da priznanjem okonča nagađanja.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Uto 09 Avg 2016, 21:44
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Čet 11 Avg 2016, 16:25
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 12 Avg 2016, 19:24
Kylie Jenner pokazala skrivenu tetovažu na zadnjici
[You must be registered and logged in to see this image.]


Kylie Jenner je odlučila da počasti sebe novom tetovažom za rođendan. Iako se još uvek nije pohvalila njom na društvenim mrežama, paparaci su uspeli da je uslikaju.


Naime, dok uživa u odmoru na Bahamama, Kylie su uslikali u belom kupaćem kostimu koji otkriva crvenu tetovažu na guzi. Nov ukras na telu, na kojem piše before sanity, uklopila je sa crvenom perikom. Rijaliti zvezda je sanity istetovirala još pre godinu dana, ali je before deo dodala prošlog meseca.  Tinejdžerka obično vodi računa da tetovaža ne bude vidljiva, pa ju je njen crveni kupaći prekrivao za proslavu rođendana, ali izgleda da je ovog puta odlučila ponosno da je prošeta. 
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 12 Avg 2016, 19:26
Kendall Jenner na naslovnici septembarskog ‘Vogue’-a


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kendall Jenner ukazana je najveća čast koju jedna manekenka može doživeti – naslovna strana septembarskog broja magazina Vogue.



Ova vest je mnoge iznenadila imajući u vidu da se ona pre samo dve godine prvi put pojavila u prestižnom časopisu. 20-godišnjakinja je pozirala u Gucci odelu orijentalnog dezena i roze trakama, kao i Proenza Schouler haljinici i uskoj crvenoj haljini modne kuće Maison Margiela i čizmama.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kendall je govorila i kako se zainteresovala za modu i kako je bilo gledajući starije sestre koje su uvek bile u centru pažnje gde god da se pojave. “Postala sam poznata nakon svojih sestara te sam mogla da uočim sve njihove greške i izbegnem ih, kaže manekenka. Veoma se razlikujem od svih mojih sestara, naročito sestara Kardashian. Njih je oduvek zanimalo ulepšavanje i to da budu glavne na svakom događaju. I deo mene to voli ali sam srećnija kada se obučem skromnije i živim povučenijim životom”, iskrena je Kendall.


Svakog dana želim da pronađem izlaz iz ove situacije, da pozajmim nečiji auto i pobegnem paparacima koji nas u stopu prate. Ali čim osetim da sam na ivici pucanja, moram malo da se primirim  – opustim se u kadi ili na neki sličan način i isključim se od svega. To vam pomaže da ostanete prizemni, normalni i skromni”, dodaje Jennerova u intervjuu za Vogue. Pogledajte i veoma zanimljiv promo video koji se danas pojavio na Instagramu, a koji najavljuje veliki uspeh mlade manekenke i njenu najveću naslovnicu u dosadašnjoj karijeri.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Ned 14 Avg 2016, 16:34
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Kendall i Kylie Jenner - Page 4 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu