Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Uto 09 Dec 2014, 00:04
Rat sestara: Kylie iskulirala rođendan Kendall Jenner

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kendall Jenner proslavila je ove nedelje svoj 19. rođendan ali na njemu je upadljivo nedostajala njena mlađa sestra Kendall s kojom je navodno u tihom sukobu.
“Njih dve se takmiče i pokušavaju da budu slavnije jedna od druge što im uništava sestrinsku vezu. To je jako tužno. Nekad su bile tako bliske a sad im je stalo samo do slav”, priča jedan izvor za RadarOnline. Isti insajder kaže kako Kylie oseća da ju je Kendall napustila zbog karijere modele ali ona sad želi da joj uzvrati na polju muzike. “Kylie je ubeđena da će njena muzička karijera biti uspešna i da će nadmašiti Kendall. Ona oseća da ju je Kendall napustila… I stvarno deluje da je tako.
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Uto 09 Dec 2014, 00:05
Kylie Jenner između 2 momka!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zamisli, dva frajera se bore za tvoju naklonost, zasipaju te komplimentima i poklonima. Zvuči super, zar ne? Ali na kraju se, ipak, moraš odlučiti za jednog, a to ume biti prokleto teško! Sad je toga svesna i Kylie Jenner.
Naime, trenutno se dva tipa bore da osvoje njeno srce. Prvi udvarač je reper Tyga, koji stalno izvodi ovu “it-girl” u pomodne restorane, a nedavno je čak organizovao dejt u horor parku! Čini se da se ovom 24-godišnjaku baš dopada holivudska lepotica, a najveći dokaz za to jeste obećanje da će se zbog nje odreći životnog stila bedboja, što bi značilo da više nema razuzdanih žurki i grupi devojaka! Ipak, i drugi udvarač – Jaden Smith – svakodnevno stavlja do znanja ovoj 17-godišnjakinji šta oseća prema njoj!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Uto 09 Dec 2014, 00:07
Kylie Jenner i pored protivljenja porodice ne odustaje od Tyge?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iako se pre samo par dana pričalo kako su Kylie Jenner i Tyga definitivno raskrstili jer je mlada rijaliti zvezda shvatila da su njene sestre koje ga ne vole u pravu, desio se novi preokret!
Naime, Kylie ga nakon kratkog raskida voli još više i veruje da je veza između njih neraskidiva! “Njene sestre je ne podržavaju ali su shvatila da ih Kylie ne sluša. Zbog toga će je pustiti da uči iz sopstvenih grešaka umesto da trpe njeno buntovničko ponašanje”, priča jedan insajder za Radar Online. “Ona ga i dalje viđa i tu se ništa ne može. Prvo je slušala porodicu ali sad se pobunila i hoće njega ili nikog drugog.”

[You must be registered and logged in to see this image.]

Inače, njene sestre poručuju joj da preboli Tygu iz više razloga – osim što je reper osam godina stariji od nje on je bio veren za Kiminu blisku prijateljicu Blacc Chyna a vrhunac svega je što s njom već ima dvogodišnjeg sina!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Sre 07 Jan 2015, 18:00
Kylie Jenner: Nisam radila plastične operacije… Za sad!


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kylie Jenner mediji već godinama optužuju da je išla na plastične operacije ali rijaliti zvezda ističe kako bi bilo nemoguće da to sakrije od javnosti da je u pitanju istina.


“Pa vi me pratite od moje devete godine. Moje lice se menja”, priča ona za magazin Cosmopolitan. “Sad i znam kako da koristim šminku.” Ipak, Kylie ističe da ona uopšte nije protiv plastičnih operacija i da će im se i sama podvrgnuti jednog dana. “Nikad ne bih rekla ne, ali za sad nema tu želju”. Kylie ističe da zbog slave nije ni mogla da pomisli da će imati normalno detinjstvo. “Kad sam imala 10, 11 ili 12 godina, bilo mi je jako teško s medijima. Imala sam mnogo hejtera, pogotovu jer su moje sestre tako lepe. Mogu vam reći da nekad poželim da sam neko drugi ali ovo ipak ne bih menjala. Dobrih stvari je više od loših”, zaključuje ona.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Uto 13 Jan 2015, 12:41
Fotkala se bez šminke i otkrila više nego što je želela
[You must be registered and logged in to see this image.]


Kylie Jenner krenula je stopama svoje starije polusestre Kim Kardashian i odlučila se dokaže da je [You must be registered and logged in to see this link.] Ali, nije dokazala samo to, nego i nešto drugo.

Kylie je potpuno zaboravila na svoje ranije izjave u kojima ju je često podržala i već spominjana Kim, a u pitanju je tajna njenih usana. Kako je ona praktično odrasla pred kamerama zbog učešća u rijalitiju U korak sa Kardašijanovima mnogi su primetili da su njene usne mnogo punije nego pre, a sve je postalo još očiglednije kada su se na brojnim sajtovima pojavile fotografije na kojima se porede njene usne pre i posle navodne plastične operacije.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tada je Kim otkrila kako njena mlađa polusestra samo jako dobro barata olovkom za usne kojom ih vizuelno povećava, kao i da nema govora o estetskim zahvatima.
Kylie je, naravno, potvrdila tu priču, ali se sada mnogi pitaju kako na ovom nedavnom selfiju njene usne izgledaju tako puno i bez magične olovke.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Ned 25 Jan 2015, 08:56
Kylie Jenner napustila školovanje da bi se posvetila stvaranju brenda od svog imena


[You must be registered and logged in to see this image.]


Kylie Jenner je ove nedelje i zvanično napustila školu, jer želi da se posveti svojoj karijeri. 


Ona je zaključila da je previše kul za školu, iako nije pohađala zvanične ustanove već je bila podučavana kod kuće. Sada je odlučila da joj ni taj vid obrazovanja ne treba jer želi da usmeri sve svoje snage u pravljenje brenda od svog imena i dela.

Insajder je otkrio za Radar Online: “Kylie je napustila podučavanje kod kuće pre par meseci. Ona je rekla majci da joj školovanje smeta u pravljenju karijere, i da želi da se fokusira na stvaranje ličnog brenda i novca.”.

I dok bi se svakoj majci od same pomisli da joj dete napušta obrazovanje podigla kosa na glavi, Kris Jenner je pristala na ovakvu odluku ćerke. Da li se uopšte neko začudio?

“Kris je popustila” reči insajdera,”Ona smatra da su devojke pametne i snalažljive i da im ne treba parče papira (diplome) da bi to pokazale.”.




Navodno je Kylien tata Bruce veoma iznerviran celom situaciom, ali njegovo mišljenje ionako niko ne uzima za ozbiljno. “On je pobesneo kada je saznao da je Kylie napustila školu. Naravno za sve to krivi Kris.”.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 06 Feb 2015, 20:05
Potvrđeno: Tata Kylie i Kendall Jenner postaje žensko!


[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovih dana mnogo se pričalo o tome kako Bruce Jenner namerava da postane žensko i to u sopstvenom šou pred kamerama a tu informaciju potvrdila je njegova mama Esther.


Bruce će uskoro biti gost u jednom tokšou a njegova majka prva je od članova porodice koja je potvrdila kako će njen sin pričati o svojoj želji da postane žena i podvrgne se neophodnim operacijama. Interesantno je kako su o promeni pola tata Kylie i Kendall Jenner tabloidi pisali godinama unazad što je njegova porodica oštro demantovala. Međutim, stvari su sad potpuno drugačije. “Upravo sam saznala kroz šta on prolazi”, priča Esther. “Bruce mi je sve objasnio a mi smo imali dugu, dugu, dugu priču u vezi toga”. Ona je potvrdila i da će se o svemu definitivno snimati šou kao i da je jako ponosna na njega. Bruce će nakon operacija promeniti ime i zvanično će se definisati kao žensko, što znaći da će Kendall i Kylie imati dve mame.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 13 Feb 2015, 12:37
Kendall Jenner: U mojoj porodici je teško biti u centru pažnje!


[You must be registered and logged in to see this image.]


Dok mnogi veruju da je za Kendall Jenner velika prednost to što dolazi iz slavne familije, mlada rijaliti zvezda i manekenka ističe da je to za nju bila otežavajuća okolnost!


Kendall je uradila intervju za časopis Allure u kome je otkrila da joj je bilo teško da uopšte bude vidljiva pored svojih starijih sestara, brata i mame i tate. “Koliko god da to zvuči sebino, želim da da pažnja bude okrenuta ka meni barem na pet sekundi umesto ka mojoj familiji. Kad ja imam šou, mediji napišu ‘Kim je došla na Kendallin šou’. Ja volim Kim ali htela bih da na minut ja imam pažnju i da me shvate ozbiljno.”


S obzirom da Kendall već uveliko pozira za vodeće svetske fotografe i učestvuje na prestižnim modnim revijama rekli bismo da je taj cilj već postignut!
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 13 Feb 2015, 12:40
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Pet 13 Feb 2015, 13:37
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Kendall i Kylie Jenner - Page 3 Empty Re: Kendall i Kylie Jenner

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu