Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
15042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Meksička glumica Gaby Spanic je u nedavnom intervju izjavila kako voli svoju sestru Danielu i da će je uvijek voljeti, dok je to izazvala negativnu reakciju njezine sestre Daniele koja je pak kazala kako se Gaby pretvara da joj je stalo do nje.

Svađe među sestrame Spanic su već poznate i čini se da su uslijedile nakon što je Daniela Spanic 2007. godine doživjela moždani udar. U četiri sata u jutro probudila ju je snažna glavobolja, te je odvedena u bolnicu. Tamo je bila podvrgnuta operaciji koja je trajala dva sata, nakon čega su je doveli u stanje inducirane kome u kojoj je bila pet dana. Daniela je smatrala da Gaby nije učinila dovoljno za nju te da je svjesna Gabyine brige u to vrijeme.

Kada nisam mogla govoriti i jedva sam disala, osjećala sam ljude oko sebe. Razgovarali su pokraj mene a ja sam ih sve mogla čuti i neki su govorili stvari koje mi se nisu sviđale, rekla je Daniela Gustavu Adolfu Infanteu u intervjuu za radio. Daniela je nastavila uvjerena da je njena sestra glumila ljubav prema njoj. Gaby bi se pred svima pretvarala koliko me voli i koliko je zabrinuta za mene, no podalje od drugih to je bila druga priča. Kada je bila upitana o mogućem pomirenju sa sestrom Gaby, Daniela je odgovorila da trenutno za to nije zainteresirana. Nisam spremna. Ali želim sve najbolje njoj i njenom sinu.

Na kraju Daniela je kazala kako nije vidla ni novu telenovelu “Emperatriz” u kojoj je protagonistica njena sestra Gaby i dala je razloge za to. Nisam vidjela nove telenovele jer nemam vremena. Moja kćer voli Barbie tako da se kod nas to gleda.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
Pet 15 Apr 2011, 11:01LatinoFan
Jao bas mi je zao,voleo bih da se pomire.
ღToseDonkaღ
Pet 15 Apr 2011, 15:10ღToseDonkaღ
I meni je....nisam sigurna da je Gaby bas ne voli...mozda zbog stresa i obaveza nema bas vremena za obitelj...ali eto videcemo sta ce dalje biti...
LatinoFan
Sub 16 Apr 2011, 07:40LatinoFan
Da ali da je nve voli ne verujem!
Lilly
Sub 16 Apr 2011, 09:08Lilly
Ma pomirice se one
LatinoFan
Pet 22 Apr 2011, 08:26LatinoFan
ARHIVA
Sponsored content
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu