Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
01022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Šarmantni Murat koji tumači Demira Dogana čiji napet odnos s lijepom Asi svaki dan prati veliki broj gledatelja u istoimenoj seriji, priznao je da je svoju suprugu zaprosio tijekom svađe. I ranije su kružile glasine da je Murat ubrzao proces ženidbe s glumicom Burcin Terzioglu nakon incidenta koji se dogodio tijekom snimanja serije ‘Asi’. Naime, Muratova djevojka Burcin je zbog ljubomore prema Tubi odlučila posjetiti set serije u Antakyiji te na putu doživjela lakšu prometnu nesreću. Svoj ubrzani ulazak u brak Murat je komentirao: To sam napravio u trenutku dok smo se svađali. U jednom me trenutku pitala što želim od nje. Rekao sam joj da se želim oženiti njome. Tako je završila i prepirka. U braku je osim romantike potreban i razum. To je odluka da možete dijeliti čitav život..

Murat je objasnio i svoj sudbonosni susret s glumom. Naime dok je studirao na fakultetu strojarstva više ga je zanimala glazba, pa je svirao bubnjeve u bendu. Vjerujem u sudbinu. Moj dolazak na studij, dolazak u Istanbul zapravo su bili moji prvi koraci prema glumi. Kad sam se prijavljivao na fakultet, na listu sam u posljednji tren dodao inženjerstvo na Yıldızu. U posljednji sam ga tren ‘ugurao’ između dva fakulteta medicine. Da sam malo bolje ili malo lošije riješio prijemni ispit, studirao bih medicinu u nekom drugom dijelu zemlje., priznao je Murat. Na pitanje s kojim bi holivudskim glumcem glumio, Demir odgovara: Prvu bih ponudu poslao Javieru Bardemu. Ako on ne bi prihvatio, onda bih ponudu poslao Seanu Pennu. Ako ni on ne bi, onda Johnnyju Deppu ili Robertu Downeyju Jr. .
Share this post on:reddit

Komentari

*So Different*
Uto 01 Feb 2011, 19:13*So Different*
Uh, ljubomora radi cuda :)
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu