Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfonso Herrera

+25
AleksandraAnhelik
lady_madrid
Azor Ahai
Ordinary girl
Poncho_RBD_fan
Miljana
Marija RBD
*BOKI
Miaa_____♥
_Bilja__<3
Maja-_-
ForeverYoung__♥
Elizabeth y William
♥ Rose ♥
LatinoFan
mala maite
saricica
Africa
milic@
figica
Know.Me ♥
**Dora**
Lilly
*So Different*
Nadie como yo ^^
29 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Sre 24 Dec 2014, 20:57
[You must be registered and logged in to see this image.]

Španski glumac Migel Anhel Silvestre i meksički glumac Alfonso Erera pojaviće se u američkoj seriji Sense8 u produkciji Netflix-a,a koja bi trebalo da bude premijerno prikazana 2015-e godine.Migel Anhel će glumiti glumca po imenu Lito koji zarad dobre reputacije ima devojku a zapravo je u tajnoj vezi sa osobom istog pola po imenu Ernando koga glumi Alfonso.U seriji glume i neka zvučna imena iz sveta televizije i filma,poput Deril Hane i Nejvina Endrjuza.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Pon 12 Jan 2015, 16:44
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Sub 11 Jul 2015, 19:00
[You must be registered and logged in to see this image.]

Alfonso Herrera, koji je stekao slavu ulogom u „Buntovnicima“ trenutno je u centru pažnje svetske javnosti zbog uloge gaya u seriji „Sense8“. Hot scene sa Miguelom Angelom Silvestreom izazvale su pravu buru na društvenim mrežama, a Poncho kaže da je vrlo srećan jer je publika lepo prihvatila njegov novi projekat.
„Veoma sam srećan jer sam deo tako važnog projekta, u kome su učestvovali brat i sestra Wachowski, koji su napravili revoluciju u filmskom svetu“, rekao je on za meksičko izdanje magazina „GQ“, dodajući da mu je drago što seriju gledaju ljudi iz celog sveta.
„Ako ljudi misle da moj lik može da ih inspiriše, to je za mene velik ikompliment. Najvažnija je hipoteza o tome da smo svi jednaki, bez obzira na okolnosti“, kazao je nezaboravni „buntovnik“, koji trenutno snima film „El Elegido“.
Poncho je otkrio da bi voleo da ima sposobnost da prodire u um drugih ljudi i pomaže im, kao što to može u seriji. „Bilo bi sjajno imati tu sposobnost, mada ljudi širom sveta i sada su povezani jedni sa drugima putem društvenih mreža“, rekao je on.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Alfonso Herrera - Page 6 Empty efew

Ned 16 Avg 2015, 09:04
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksički glumac Alfonso Herrera, bivši član benda RBD, ove godine krenuće stopama legendarnog Johna Travolte. On je dobio ulogu u novoj seriji mreže FOX, koja je bazirana na filmu “Gradski kauboj” iz 1980. godine. Tada su glavne uloge igrali Travolta i Debra Winger.
Scenario za seriju piše Craig Brewer, koji će i režirati, a osim mnogo sličnosti i muzike kao jednog od glavnih aduta, novo ruho stare priče u nekim segmentima će se razlikovati od kultnog filma.
Za razliku od Travolte, Poncho će u filmu igrati Meksikanca, što je jedna od najvećih izmena u priči u kojoj će se preplitati motivi porodičnog nasleđa, novih početaka, prave ljubavi i američkog sna.
Alfonsov lik biće marioneta narko-kartela – prinuđen je da napusti Meksiko nakon sukoba sa pogrešnim ljudima. Tada zajedno sa sestrom kreće put Hjustona, gde im utočište pruža njihov ujak Al, ilegalni imigrant, koji je već izgradio svoj život u Americi.
Za sada još nema nikakvih promo najava, ali nakon uspeha Ponchove poslednje serije “Sense8″, niko ne sumnja da će “Gradski kauboj” biti veliki hit.
Šta ti misliš? Hoće li se Poncho snaći u novoj ulozi ili je domaći zadatak koji je ostavio John Travolta svojom izvedbom u filmu suviše komplikovan za njega?
_carolina
_carolina
Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Postovi : 664
$ : 764

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Uto 12 Jul 2016, 20:48
Gledala sam ga samo u Sense8 i prelep mi je, drago mi je što će glumiti i u drugoj sezoni, jedva čekam sledeću godinu do premijere. On i Miguel Angel su mi mnogo smešni kez
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Čet 21 Jul 2016, 11:20
Predivno peva
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Alfonso Herrera - Page 6 Empty ioii

Čet 21 Jul 2016, 11:21
[You must be registered and logged in to see this image.]
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Alfonso Herrera - Page 6 Empty errei

Čet 21 Jul 2016, 11:23
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Pet 09 Sep 2016, 21:04
[You must be registered and logged in to see this image.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Pet 09 Sep 2016, 21:06
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Alfonso Herrera - Page 6 Empty Re: Alfonso Herrera

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu