Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfonso Herrera

+25
AleksandraAnhelik
lady_madrid
Azor Ahai
Ordinary girl
Poncho_RBD_fan
Miljana
Marija RBD
*BOKI
Miaa_____♥
_Bilja__<3
Maja-_-
ForeverYoung__♥
Elizabeth y William
♥ Rose ♥
LatinoFan
mala maite
saricica
Africa
milic@
figica
Know.Me ♥
**Dora**
Lilly
*So Different*
Nadie como yo ^^
29 posters
Ići dole
mala maite
mala maite
Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Postovi : 948
$ : 1039

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 19 Jun 2011, 00:06
Ne znam ovog glumca.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 19 Jun 2011, 07:48
Dobar glumac
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 24 Jul 2011, 12:17

Poncho u adaptaciji za "La dama de las Camelias"

Poncho Herrera će formirati dio adaptacije za kazaliste "La dama de las Camelias",o pokusima se razmatra za 8.mjesec,pod vodstevom Arthura Chaveza.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 24 Jul 2011, 12:18
Poncho u Disneyjevom filmu?

U filmu sudjeluju Alejandra Ambrosi i Poncho Herrera,u suradnji sa meksickim producentima,pod vodstvom Patricia Arriaga Jordánna na lokacijama jezera Bacalar.Sa ciljem da podignu svijest o ozbiljnosti trgovine ugrozenim vrstama,Disney ce u suradnji sa meksickim producentima realizirati projekt za kino i televiziju,pod vodstvom Patricie Arriage Jordanne,na lokacijama jezera Bacalar.
Radi se o prici ciji su zvijezde zaduzene Ajenadra Ambrossi i poncho herera,takoder ce sudjelovati Carmen Beato i Juan Carlos Méndez.
Do sada se nije definirala titula koju nosi Bacalar,rekla je Alejandra Pulido.
Film ce imati premijeru ove iste godine i bit ce emitirana na americkim i latinoamerickim televizijama:velik dio snimanja ce biti snimljen na jazeru Bacalar i Rivieri Mayi na meksickim Karibima.

Fuente:Univision
Priveod:Rose <3
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 24 Jul 2011, 12:19
Intervju TV Novela sa Ponchom

Da li bi bio u vezi sa zenom starijom od tebe deset godina?

U ljubavi godine nisu bitne ona se prosto desi. Kao mladić maštao sam o tome da budem sa starijim ženama, kao i svaki decko uostalom, ali sada ne razmišljam na taj način. Ipak ako bih osetio da me neka yena privlaci, na godine ne bih obracao paznju.

Da mozes da biras, koja bi ti bila partnerka u novoj tevenoveli:Ani Dul ili Mai?

Ne bih mogao da biram izmedju njih čak i da to želim. Sa Ani sam radio najvise pune cetiri godine i mislim da smo uspevali da prenesemo hemiju i da nas publika dozivljava kao par.

Da li smatras sebe dobrim frajerom?

Ne. Nikad nisam doživljavao sebe na taj način. Prosečan sam, zadovoljan sobom i to mi je najbitnije.

U kakvim si odnosima sa Anahi nakon raspada grupe RBD?

U dobrim. Ani je moja bliska prijateljica i imamo poseban odnos. Cesto se cujem sa njom kada ne stignemo da se vidimo i usput se obavezno iskritikujemo.

Da li bi voleo da glumis u nekoj seriju sa Anahi i kako ti se svidja njen novi CD?

Naravno. Ako bi nam ponudili dobar projekat, siguran sam da bismo oboje istog momenta pristali. Medju prvima sam kupio Anin CD. Ponosan sam na nju i njen rad i zadovoljan sam jer je ispunila sva moja ocekivanja. Njeno mesto je na sceni i mislim da je sada dobila sansu da pokaže svoj talenat kao solista.


Da li je istina da je Anahi ostala tvoja neprezaljena ljubav i da li sad imas devojku?

Ani je oduvek bila jedna od mojih najboljih prijateljica, veoma je postujem i volim i mislim da bi nesto vise od toga poremetilo nas odnos. Trenutno sam zaljubljen i potpuno ispunjen sto se emocija tice. Mislim da sam se konacno skrasio pored prave zene.


Kakav si u privatnom zivotu da li si stidljiv?

Nisam stidljiv. Pre bih rekao da sam povuceniji i da ne volim da mi posao utiče na svakodnevni život. Imam visok prag tolerancije i postovanja prema svakom- dok me ne "nagaze". Tada već umem da budem prilicno nezgodan ali srećom takvih situacija do sada je bilo malo. Volim da vreme provodim u stanu sa svojom porodicom i prijateljima i mislim da jedino oni mogu da kažu kakav sam zapravo mimo kamera i scene.

Da li ima trenutaka kada imas potrebu da nekome nesto kazes a oko tebe nema nikoga da te saslusa?

Ima i to često. Svako od nas ima "te" momente kada mu ne ide najbolje i kada mu je potreban savet i topla reč od drage osobe. Ne verujem da su reci uvek dovoljne ali su nekada presudne i sada znam da se možes osloniti samo na najbližejer samo od njih dobije[ pravu reč i podršku.

Ako bi se RBD opet okupili da li bi ti opet zeleo da budes njihov clan?

Voleo bih, ali treba razumeti da je svako od nas krenuo svojim putem kao samostalni umetnik i da je RBD priča koja ostaje iza nas i koje ćemo se uvek sećati. Dobili smo šansu da pređemo dug put i steknemo iskustvo i podlogu neophodnu za sopstvene korake

Da li si nezan prema zenama i u seksu?

Ne razmišljam preterano o tome. Trudim se da oboje uživamo. Nekada sam nežan, nekada grub kao i bilo ko drugi i tome ne pridajem velikog značaja jer je to deo intime svakog para i jedna sasvim prirodna stvar.

Da li bi pristao da glumis homoseksualca u nekoj seriji?

Pristao bih. Ne biram uloge po nacionalnoj ili seksualnoj orijentaciji niti imam problema sa prihvatanjem takvih stvari. Imao sam dosta sličnih ponuda koje nisu imale dobru produkciju pa zato i nisam učestvovao u njima, ali generalno, svaka uloga je dobra ako postoje ideja i kvalitetan tim iza nje.

Posle svih ljubavi u tvom zivotu koja je ostavila najveci trag?

Svaka veza ostavi neki bitan trag ali mi je uvek najyna;ajnija ona u kojoj sam tog trenutka.

Sta mislis,koja ce od Dulce,Ani ili Maite biti najveca zvezda?

Apsurdno je porediti njih tri jer su potpuno različite i pravci kojima su krenuli su drugačiji. Dul ce svakako imati uspeha i u muzici i telenovelama, Ani kao solistu očekuje izvanredna karijera, a Mai je vec na pola puta ka uspesnoj filmskoj karijeri. RBD nam je bio odlična odskočna daska i zahvaljujući tome imamo mogucnost da se mnogo lakse probijemo u sou biznisu.

Kakve devojke te obaraju sa nogu?

Fine i kultirne. Volim staložene i smirene žene smirene. Izgled mi je naravno važan ali nije presudan. Kod devojke prvo primetim oči.

Koliko te je slava promenila?

Dosta. Slava ima dva lica i pitanje je kako se odnosiš prema njoj. Donela mi je mnogo pozitivnog iskustva i pomogla mi da se razvijem kao umetnik što je meni jako bitno.

Kako komentarises Anahinog novog decka?

Postujem njen izbor. Uvek će imati svu neophodnu podršku sa moje strane, u svakom momentu.

Da li mislis da si dobra prilika za svaku devojku?

Ne mislim tako. Ja sam normalan muškarac, takav način razmišljanja sam prevazišao i sada je vreme da razmišljam o porodici i deci. Nekada jesam tako mislio i bio sam verovatno previše siguran u sebe ali sve stvari idu u svoje vreme.

Sa koliko godina si naucio kapoeru i koliko si dobar u njoj?

Jos kao mali. Imao sam sedam godina kada sam se zainteresovao za taj sport i majka me je obavezno vodila na treninge posle škole. Trenirao sam dosta dugo i mislim da sam dobar. Bio sam baš nestašan kao mali , sve me je interesovalo i sve sam želeo da probam. I dan-danas imam tu lošu osobinu.

Da li te je odusevila publika u Srbiji i sta mislis o ta 2 koncerta kod nas?

Neverovatna energija. Nisam ocekivao da cemo odrzati tako uspesne koncerte u Srbiji. Tokom prvog koncerta produkcija je vec odlucila da ćemo sigurno doći ponovo a ja nisam verovao da smo toliko popularni kod vas. Veoma ste strastvena publika i Srbija je predivna zemlja. Planiram da ponovo posetim Beograd, bar kao turista.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 24 Jul 2011, 12:19
Meksički pjevač i glumac Poncho Herrera koji je glumačku slavu stekao likom Miguela Aranga u svjetski poznatoj sapunici iz 2004. godine „Rebelde“, kasnije se okušao i u nekoliko filmova.

Nakon nekoliko nezapaženih filmova, film redatelja Haika Gazariana „Venezzia“, 23. ožujka na Međunarodnom filmskom festivalu u Kanadi, donio mu je nagradu za najboljeg glumca.

Nagradu je primio redatelj Haik Gazarian i kolumbijska glumica Valentina Rendon jer je mladi glumac bio u nemogućnosti prisustvovati ovoj dodjeli iz razloga jer je snimao televizijsku seriju „El diez“ (Deset).

Radnja se događa u vrijeme Drugog svjetskog rata, 1942. godine, a Herrera je oživio ulogu vojnika Franka, komunikacijskog tehničara i zbog njegovog latinskog porijekla, poslan je u Venezuelu da bude kontakt između vojske i Amerikanaca“.
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Ned 24 Jul 2011, 12:20
Poncho Herrera favorit među favoritima

Glumac, koji je nedavno navršio 27 godina, publika ga i dalje obožava i osim što je zgodan dokazao je da je izvrstan glumac.


Poncho Herrera ima 27 godina. (Foto: Clasos.com)

Meksičko glumac Alfonso Herrera, koji je realizirao produkcije kao što su “Amar te duele”, “Clase 406” i “RBD”, uskoro izdaje televizijsku seriju “El diez”, u kojoj glumi uz Sandru Echeverría.

U novoj produkciji, Herrera će biti nogometaš i bit će u društvu Julia Brachoa, pod režijom Noé Santillána i produkcije Emilia Diez Barrosoa.

Alfonso Herrera Rodríguez, rodio se 28. kolovoza 1983. u Ciudad de México, od malena je pokazao svoj interes za glumu, zbog čega se uključio u Centro de Educación Artística (Centar za glumačku obuku) na Televisi (CEA).


Poncho je bio top naj sexy više puta. (Foto: Revista Quién)

Njegove prve prilike dane su na sceni sa kazališnom predstavom "Las brujas de Salem" (2001.), iza koje je pozvan da sudjeluje u montažama kao što su "Antígona" i "Cómo matar a un ruiseñor".

U 2003. sudjelovao je u telenoveli "Clase 406", producenta Pedra Damiána, iza koje je njegov uspjeh nastavljen u 2004., utjelovivši ulogu "Miguel Arango", u "Rebelde", odakle je nastala glazbena grupa RBD.

U studenom te iste godine, pjevači i glumci Maite Perroni, Anahí, Dulce María, Christian Chávez, Alfonso Herrera i Christopher Uckermann, članovi mlade glumačke postave spomenute televizijske produkcije, snimljenog u Desierto de los Leones prvi glazbeni video svojeg debitantskog albuma.

Tako, istaknuo je mladi glumac na glazbenom terenu sa RBD-om preko albuma "Rebelde" (2004) i "Nuestro amor" (2005), "Tour generación RBD" (2005) i "Live in Hollywood" (2006), "Rebelde" (Brazil) i "Nosso amor" (Brazil), posljednja dva izdanja sa pjesmama na portugalskom.

U 2006., Alfonso Herrera je bio na prvom mjestu ljestvice "El hombre más sexy de México" (Najsexy muškarac Meksika), objavljena od časopisa "Quién".

Tome se pribraja njegova koncertna turneja sa RBD-om, i sredinom 2009. njegovo sudjelovanje u kampanji "En nuestras manos", koja je snimljena na tepihu "Mujeres asesinas 2".

Za vrijeme 2009. glumio je u telenoveli "Camaleones", uz Belindu; u melodrami glumac je utjelovio takozvanog profesora umjetnosti, koji je zapravo bio kradljivac umjetničkih djela i nakita vrijednog milijune dolara.

S druge strane, izdao je film "Venezzia", u kojem je nedavno glumio u Venecueli dajući život vojniku koji pomaže ljudima te zemlje protiv nacističke infiltracije (pretjerano nagomilavanje).

Film je nagrađen u nekoliko navrata na Festivalu u Los Ángelesu, Hawaima i Nizozemskoj; kako se, Alfonso Herrera, istaknuo na Međunarodnom filmskom festivalu u Kanadi 2010. sa nagradom za najboljeg glumca.
♥ Rose ♥
♥ Rose ♥
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Postovi : 81
$ : 298

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Sub 30 Jul 2011, 01:06
Drag je on meni,jedna od buducih nada Meksika.
Kvalitetan je,lijep je,ali stvarno mu pjevanje ne ide..nije meni on za pjevanje,.turneje i to opcenito
Elizabeth y William
Elizabeth y William
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 9758
$ : 3686

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Sub 30 Jul 2011, 01:17
Presladak.. U rebelde je bio super kez Ima lijep glas kez
ForeverYoung__♥
ForeverYoung__♥
Učestvuješ u diskusiji
Učestvuješ u diskusiji
Postovi : 280
$ : 372

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Sub 30 Jul 2011, 12:03
[You must be registered and logged in to see this image.]

Glumac,Alfonso Herrera,glumi fudbalskog igraèa sa jedinstvenim karakteristikama u seriji ''El Diez'',koja je poèela sa snimanjem.

Fudbalska euforija danas je maksimalna,i Alfonso Herrera to odlièno zna,jer je veran pratilac ovog sporta,koji donosi radost deci i odraslima.

Glumac je poèeo radove za seriju El Diez,gde æe biti ''mrežolomac'' terena i pkažaæe sreæu mnogih profesionalnih igraèa.

Poncho æe biti zadužen da postavi završni dodir lopti i projektu sa svojim talentom,osim što æe deliti kredite sa Joaquinom Cosio,Erendirom Ibarra,Mauriciom Quintanom i Ernestom Loerom.

Strast prema fudbalu Poncho nosi u venama i ovaj novi projekat,El Diez,izgleda da mu je savršeno legao i sigurno æemo ga videti kao ribu u vodi.
Sponsored content

Alfonso Herrera - Page 2 Empty Re: Alfonso Herrera

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu