Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
14022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Posljednja epizoda prve sezone dramske serije Ezel ovog je petka bila najgledanija na programu RTL Televizije. Naime, finalne epizode imale su prosječnu gledanost od 11.6% u ciljnoj skupini od 18-49 godina! Sve fanove ove serije razveselit će najava nove, druge sezone čije se emitiranje očekuje već u ožujku!

Klupko tajni napokon se odmotalo! Nakon tragičnog ubojstva Bahar pred očima njene sestre i prijatelja, Ezel je odlučio priznati svoju tajnu i Džengizu, vjerujući da će tako lakše doći do svog novog i tajnovitog neprijatelja kojeg nikada prije nije vidio – Kenana Birkana. O misterioznom Kenanu razmišlja i Ejšan, koja još uvijek ne zna da je Ezel zapravo Omer.

Gledatelje ove popularne serije razveselit će najava druge sezone „Ezela“ koja donosi još uzbudljivija iznenađenja u životima četvero donedavno najboljih prijatelja. Zacrtani osvetnički plan glavnog lika nije urodio plodom jer, osim što je izgubio prijatelje i ljubav svog života, Ezel je dobio još većeg neprijatelja! Hoće li pravda ipak biti zadovoljena, gledatelji će doznati u novim nastavcima druge sezone koja će se početi prikazivati u ožujku na RTL Televiziji.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
A meni je glupa serija do bola -.-
Anonymous
Serija glupa k'o točak
Sad turci ,,osvajaju'' svijet novelama svojim
MALO SUTRA!!
LatinoFan
Mislim stvarno uopste mi se ne dopada ta serija ezel!
milic@
glupa serija do bola
*So Different*
Uto 15 Feb 2011, 15:14*So Different*
Serija je ok...povremeno sam gledala i gledat cu 2. sezonu...
LatinoFan
A kad pocinje da znam da ne gledam rtl?
avatar
Pet 18 Feb 2011, 18:02Know.Me ♥
Meni je serija bzvz,ali je Kenan....<3
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu