Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
05022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija ”Odbačena”: Konačno kraj!

Posle šest godina emitovanja, brojnih skandala i menjanja scenarija, u Indiji je prikazana poslednja epizoda ”Odbačene”, ali scenaristi su ostavili prostora za nastavak i tako uskomešali fanove – hoće li biti druge sezone?!

Anai: Udaje se za nasilnika!

Verenik popularne Anai, Manuel Velasko, našao se u središtu skandala kada je prošlog meseca udario svog asistenta. Njeni fanovi su u panici: šta ako tuče i nju?!

Merjem Uzerli: Kraljica turskih serija u potrazi za partnerom!

Pošto su Kivanč Tatlitug i Engin Akjurek odbili da igraju sa Merjem, produkcija je ulogu ponudila Muratu Jildirimu, koji već ima potpisan ugovor za seriju sa Džansu Dere

Danijela Kastro: Bračni pakao okončan razvodom!

Nakon što je Danijela Kastro oprostila suprugu prevaru, on je nastavio da joj nabija rogove sa bliskom saradnicom. Glumica je prošlog meseca pokupila svoje stvari i sa decom se preselila u hotel

Sidart Šukla: Alkohol mu uništio karijeru!

Nakon što je uhvaćen u vožnji u pijanom stanju, Sidart Šukla ostao je bez vozačke dozvole, ali i uloge u ”Maloj nevesti”. Producenti su isključili svaku mogućnost njegovog povratka

POSTERI:

Adela Noriega

„Žena koja nije umela da voli“

Horhe Salinas i Silvija Navaro

Kopirajte stil Dulse Marije i Dane Paole
U poseti kod: Konsuelo Lusardo
INTERVJUI

Danijel Arenas: Maštao sam o Maite Peroni!

“Uz dužno poštovanje prema ostalim koleginicama, oduvek sam želeo da radim upravo sa njom, a producentkinja Natali Lartilju ispunila mi je tu želju”

Džansu Dere: Sprenba za nove projekte!

”Pripremam neka iznenađenja, ali još ne bih sve da otkrivam. Reću ću samo to da ću sigurno opravdati pauzu od dve godine!”

Asija Kazi: Biću najbolja Ganga!

”Gledaocima će trebati vremena da se naviknu na moje lice, jer serija dugo traje i teže prihvataju nove glumce. Ipak, sigurna sam da ću ispuniti očekivanja fanova”
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu