Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Mis tres hermanas / Moje tri sestre Empty Mis tres hermanas / Moje tri sestre

Ned 14 Avg 2016, 15:45
Mis tres hermanas

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mis tres hermanas je venecuelanska telenovela, produkcijske kuće RCTV, snimana 2000.
U Srbiji je prikazivana tokom 2011. i 2012. na lokalnim televizijama.

Sinopsis:
Nakon majčine smrti, Augusto Estrada odrekao se radosti detinjstva da bi odgojio svoje tri sestre Silviju, Lisu i Beatriz. Oženjen je Margaritom Alvarez, sebičnom i hladnokrvnom ženom, koja prezire život u siromaštvu i činjenicu da mora da živi pod istim krovom sa suprugovim sestrama. Margarita se upušta u avanturu sa inženjerom Santijagom, sa kojim provodi strastvenu noć, ali mu ne otkriva da je udata. Isto tako, on njoj ne govori da je u vezi sa kćerkom svog šefa Barbarom Solis. Problem nastaje kada se sretnu Lisa i Santijago i na prvi pogled se zaljube jedno u drugo. Saznanje da je voljeni muškarac spavao sa njenom maćehom, uništiće devojčine snove. Ipak, Santijago je spreman na sve da bi zadržao Lisinu ljubav, ali kada saopšti Barbari da raskida sa njom, ona pokušava da se ubije. Griža savesti razapinje mladića koji se našao u procepu između šefove kćerke i plemenite bolničarke, koja je ljubav njegovog života. Sa druge strane, Lisina porodica suočava se sa ogromnim iskušenjima kada se pojavi misteriozna bolest, koja napada sve više ljudi. Beatriz, koja ima problema u školi, postaje jedna od žrtava tajanstvene infekcije. Pošast kojoj nema leka dovodi u život porodice Estrada oca koji ih je davno ostavio, a sada je poznati naučnik. On će učiniti sve da nađe lek za smrtonosnu bolest, koja preti da oduzme život njegovoj najmlađoj kćerki.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Mis tres hermanas / Moje tri sestre Empty Re: Mis tres hermanas / Moje tri sestre

Ned 14 Avg 2016, 17:27
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu