Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
07072016
USKORO U SRBIJI, NA TV PRVA!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uskoro počinje turska hit serija koja je osvojila publiku i oborila sve rekorde gledanosti ne samo u turskoj već i u zemljama u kojima se emituje.
Dve nesrećne sudbine se ukrštaju i povezuju dva potpuno različita sveta. S jedne strane je samohrana majka koja pokušava da obezbedi dobar život za svoju četrnaestogišnju ćerku. S druge strane je oženjen muškarac koji ima dvoje dece, dobar je otac, uspešan biznismen ali nesrećan.
Odlična glumačka ekipa predvođena je popularnim Erkanom Petekajomom kojeg gledaoci pamte kao čuvenog kapetana Alija iz serije „Nikad nije kasno“ i višestruko nagrađivanom glumicom Nurgul Jesilčaj koju smo pratili u seriji "Ljubav i kazna".
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Čet 07 Jul 2016, 14:00Azor Ahai
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Odlična glumačka ekipa predvođena je popularnim Erkanom Petekajomom kojeg gledaoci pamte kao čuvenog kapetana Alija iz serije „Nikad nije kasno“ i višestruko nagrađivanom glumicom Nurgul Jesilčaj koju smo pratili u seriji "Ljubav i kazna".

Naziv serije je [You must be registered and logged in to see this link.] a ne Nikad nije kasno, greška od strane Prve TV, pomešali sa šou programom.  xD
avatar
Čet 07 Jul 2016, 21:05kristinkv86
Zbunjuje me to sto su seriju makli sa sajta "Prve", da nije neka muljaza?
Azor Ahai
Čet 07 Jul 2016, 21:55Azor Ahai
[You must be registered and logged in to see this link.]
Još uvek postoji link.

Ali Kristina, ne bi me čudilo da odustanu, mislim da ni oni sami ne znaju šta će sa svojim programom. kez
avatar
Čet 07 Jul 2016, 22:24kristinkv86
To stoji,ja na "Prvoj" samo "Brusko" gledam, i mislim da je ovo pravo iznenadjenje,jer smo svi bili ubedjeni da je ova serija kod "Pinka".Inace,ja sam od danas ponovo ovde, posle visemesecne pauze(citajte neaktivnosti),iz razloga sto sam zaboravila sifru,pa sam morala da trazim novu.
Azor Ahai
Čet 07 Jul 2016, 22:54Azor Ahai
Kod Prve TV je sve moguće.
Drago nam je da si ponovo sa nama, dobrodošla nazad! kez
avatar
Čet 07 Jul 2016, 23:10kristinkv86
O,hvala. happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu