Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
11072015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Alfonso Herrera, koji je stekao slavu ulogom u „Buntovnicima“ trenutno je u centru pažnje svetske javnosti zbog uloge gaya u seriji „Sense8“. Hot scene sa Miguelom Angelom Silvestreom izazvale su pravu buru na društvenim mrežama, a Poncho kaže da je vrlo srećan jer je publika lepo prihvatila njegov novi projekat.


„Veoma sam srećan jer sam deo tako važnog projekta, u kome su učestvovali brat i sestra Wachowski, koji su napravili revoluciju u filmskom svetu“, rekao je on za meksičko izdanje magazina „GQ“, dodajući da mu je drago što seriju gledaju ljudi iz celog sveta.


„Ako ljudi misle da moj lik može da ih inspiriše, to je za mene velik ikompliment. Najvažnija je hipoteza o tome da smo svi jednaki, bez obzira na okolnosti“, kazao je nezaboravni „buntovnik“, koji trenutno snima film „El Elegido“.
Poncho je otkrio da bi voleo da ima sposobnost da prodire u um drugih ljudi i pomaže im, kao što to može u seriji. „Bilo bi sjajno imati tu sposobnost, mada ljudi širom sveta i sada su povezani jedni sa drugima putem društvenih mreža“, rekao je on.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Uto 11 Avg 2015, 23:04kristinkv86
I ja sam srecna zbog njega.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu