Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886
18032015
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nemačka glumica turskog porekla, Merjem Uzerli (31), koja se proslavila ulogom Hurem u “Sulejmanu Veličanstvenom”, uveliko se sprema za povratak na mali [You must be registered and logged in to see this link.].
Crvenokosa lepotica igraće junakinju nove melodrame, o kojoj se ne zna gotovo ništa. Poznato je samo da je reč o ljubavnoj priči smeštenoj u moderni Istanbul i da će Uzerlijevoj partner biti Murat Jildirim (“Asi” i “Ljubav i kazna”).
Turski tabloidi ovih dana pišu da su producenti zahtevali od popularne glumice da oslabi nekoliko kilograma, zbog čega je nedavno krenula na plivanje.
- Rekli su mi da moram da dovedem figuru u formu, što mi ne predstavlja problem. Otkako sam se porodila, skroz sam zapostavila vežbanje. Smršala sam, a sad ću nastojati da plivanjem i boksom povratim telu starisjaj - poručila je Uzerlijeva, dodajući kako se nada da će s novom ulogom konačno prestati da je doživljavaju kao Hurem.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Predivna je,mnogo mi je draga,i zelim joj sve najbolje u nastavku karijere. happy
avatar
Meni je baš antipatična. Znam da je većina voli, ali meni se baš ne sviđa.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu