Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
16022015
[You must be registered and logged in to see this image.]

U aprilu se na televiziji Prva završavaju telenovele "Divlja mačka" i "Ukradena ljubav".

Koje nove Televisine telenovele biste voleli da gledate umesto njih?
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Ja nisam gledao nijednu, tačnije LM sam počeo pa me smorila posle svega 5-6 epizoda, takođe i QTPD posle 13 epizoda sam odustao, ove ostale ne znam baš kakve su. U svom postu gore sam napisao da bih voleo da puste YNCELH i ECDLP zato što sam pročitao mnogo pozitivnih komentara o tim serijama, a nemaju ni mnogo epizoda pa bi se brže završile happy
avatar
"Mi corazon es tuyo" i "Yo no creo en los hombres",definitivno.
avatar
Lilly ::Ja mislim drugacije, da Telemundo nije imao nikad gore serije. Ali opet sve zavisi od ukusa ko sta voli
Ni meni se ove trenutne Telemundove ne svidjaju, prethodnice su im bile bolje. Ali iskreno, vise mi se svidjaju ove novije Telemundove (mislim na ove od 2010 pa nadalje) nego ove starije. telemundo dok je radio s Kolumbijom imali su mnogih nerealnih fantasticnih gluposti u serijama kao sto s uroci, vracare, pretvaranje u zivotinje, duh mrtvog covjeka predje u tijelo drugog covjeka... Ove serije sto sami rade i s Meksikom su mi mnogo bolje (osim Aurore i EOP). Od starijih mogu izdvojiti samo Zorroa, ERDA, MSED i TVAEAQ mi nije bila losa jer nije imala tih nerealnih stvari iako su je radili s Kolumbijom, a i Cathy i Martin su bili odlicni u svojim sexy scenama  evil.
Lilly
Telemundove serije su sve na isti fazon pogotovo poslednjih godina, sve i jedna serija kriminal, droga, bekstvo (Senora acero,Los miserables,LA reina del sur,ATM,pa i MSED). Starije serije su mnogo bolje, mozda cak bolje i od Televisinih, upravo neke od ovih koje si nabrojao - Zoro,Anali, dodala bih i El clon,La traicion,Lola,Perro amor,Pasion de gavilanes...ima jos sigurno kez sve hit do hita
avatar
Nisam ja rekao da su njihove stare lose, samo su imale dosta nestvarnih elemenata i nove su mi malo bolje od starih. A i takav nam je danasnji svijet, pun kriminala. Zivot je daleko od bajke, nazalost. :/
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu