Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
14082014
 gttrewyre 
Izgleda da se polako na naše male ekrane vraćaju čuvene latino serije, a turske polako odlaze. Za nepunih 20 minuta saznaćemo koje dve latino serije će uskoro početi da se emituju kod nas. Šta vi mislite, koje su to serije?
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Ja mislim da ce to biti "La impostora" i "Dama y obrero", ali sam takodje nesto nacuo za "Amores verdaderos" i "Un refugio para el amor", 99% sam siguran da ce biti neke od te 4 happy


Poslednji izmenio Lazar :) dana Čet 14 Avg 2014, 19:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Silvija
Dama i radnik i Varalica kez
Azor Ahai
Lazar ::Ja mislim da ce to biti "La impostora" i "Dama y obrero", ali sam takodje nesto nacuo za "Amores verdaderos" i "Un refugio por el amor", 99% sam siguran da ce biti neke od te 4 happy

 wink
Silvija
mozda amores verdaderos, imajuu u arhivi ili la patrona ili boja strasti...
Lazar_
Eee moguce da je "La patrona", sad mi je to palo. Iskreno ja bih najvise voleo da puste "Donde esta Elisa?" ili "La casa de al lado" happy
Silvija
ja mislim da se odgovor krije u gore navedenim novelama happy Najvise bih volela da se emituju skroviste za ljubav i prave ljubavi, a moze i varalica.
Azor Ahai
još 2 minuta happy
Lazar_
Nemojte ocekivati novost tacno u 20h, ne znam ni ja da li cu tad tacno saznati xD
Azor Ahai
Piše na stranici TV novela za vreme happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu