Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
04012015
Šokantno priznanje Bengi Ozturk: Ja sam kćerka “Male neveste”! Eduardo Janjez: Ženskaroš dobio šut-kartu!


[You must be registered and logged in to see this image.]


Bengi Ozturk: JA SAM KĆERKA “MALE NEVESTE”!

Bengi Ozturk, glumica koja je unela svežinu u novu sezonu serije “Zehra” zamenivši Gozde Mukavelat u ulozi učiteljice Melek, nedavno je tursku javnost šokirala priznanjem da je i njena majka žrtva ugovorenog braka.

Eduardo Janjez: ŽENSKAROŠ DOBIO ŠUT-KARTU!

Popularni glumac zahtevao je da mu partnerka u novoj seriji bude lepa Afrika Zavala, koja ga je s gnušanjem odbila jer joj smeta njegova reputacija nepopravljivog zavodnika

Murat Jildirim: ODLAZI U POLITIČARE, HOĆE DA BUDE PREDSEDNIK!

Jedan od najzgodnijih turskih glumaca odlučio je da se kandiduje za poslanika u parlamentu, a cilj mu je da jednog dana postane prvi čovek države!

Intervjui:
Nur Fetahoglu: ZA LJUBAV SE BORIM DO KRAJA!

“Od svake junakinje koju sam igrala nešto sam naučila. To se odnosi i na sultaniju Mahidevran: baš kao ona, borila bih se kao lavica za voljenog čoveka.”

Sebastjan Rulji: DIVNO JE VOLETI I BITI VOLJEN!

“Ne žalim ni za čim, jer je za sve što mi se dešavalo u životu postojao razlog. Važno je da sam iz svega izašao uzdignute glave i zdravog razuma!”

Ridi Dogra, Suprija iz serije “Nakuša”: DOSTA MI JE GLUME, odoh u producente! 

“Šoubiz je surov, a ljudi željnih slave ima napretek. Dobrih producenata i režisera nema toliko.”
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Ned 04 Jan 2015, 21:00Azor Ahai
Ne kupujem, dosadili su, ništa novo, izmišljaju samo.
Ordinary girl
Ned 04 Jan 2015, 23:18Ordinary girl
Ja sam isto prestala da kupujem.
Lazar_
Pon 05 Jan 2015, 11:49Lazar_
Ni ja više ne kupujem.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu