Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
04122014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Novi broj TV Novela je u prodaji!
Maite Peroni: Zbogom telenovelama!

Jedna od najpopularnijih mladih meksičkih glumica Maite Peroni karijeru je započela 2004. godine ulogom Lupite u seriji ”Buntovnici”, koja joj je iz korena promenila život. Sa bendom RBD prodala je preko 15 miliona albuma i osvojila brojne nagrade i nominacije, a kada se grupa raspala, posvetila se glumačkoj karijeri. Posle uspeha serije „Divlja mačka“ Peronijeva je najavila pauzu, do daljeg!

Beren Sat i Deniz Čakir: Pijane i osramoćene!

Turska zvezda Deniz Čakir, koja se proslavila ulogom Ferhunde u seriji ”Kad lišće pada”, a zatim zablistala u ”Sulejmanu Veličanstvenom” i njena koleginica Beren Sat, junakinja serije ”Izgubljena čast”, nedavno su se propisno izblamirale u javnosti zbog – preteranog konzumiranja alkohola!

Anhelik Bojer i Sebastjan Rulji: Tajno venčanje u Las Vegasu!

Kako pišu meksički tabloidi, anhelik i sebastijan već neko vreme razmišljaju o braku, a putovanje u Grad greha bilo je idealna prilika da bez medijske pompe konačno izgovore sudbonosno ”da”. Međutim, to nije sve…

TOP SECRET: Nisu rođene za glavne uloge 

Uprkos očiglednom talentu, atraktivnom izgledu ili slavnim roditeljima, neke latino lepotice nikada nisu uspele da dobiju role protagonistkinja, saznajte zašto!

Sargun Mehta: I nova Ganga napušta  ”Nevestu”!

Produkcijska kuća ”Kolors” nedavno je proslavila snimanje 2.000. epizode [You must be registered and logged in to see this link.] serije ”Mala nevesta”, a uprkos tome što se poslednjih meseci spekuliše o tome da bi  maratnoska sapunica mogla da se okonča krajem godine, čelnici kompanije ističu da su spremni da snime još 2.000 epizoda, jer je serija ekstremno popularna u Indiji, ali i širom sveta. Međutim, glumačka postava se polako osipa, pa su posle glavne zvezde Pratiše Banerdži, otišli Avinaš Vadhavan, Anup SoniSriti Ja i Smita Bansal, za koje je odmah pronađena zamena, međutim trend ”bežanja” i dalje se nastavlja.

POSTERI
VELIKI:

Danijela Romo

MALI:

Viktorija Rufo i „Telemundove zvezde“
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
Pet 05 Dec 2014, 16:54Azor Ahai
Ne kupujem više, prestao sam. happy
Lazar_
Pet 05 Dec 2014, 17:50Lazar_
I ja isto happy
Anonymous
Pet 05 Dec 2014, 19:43Gost
Ja nisam nikad ni kupovao  lol!
Ordinary girl
Pet 05 Dec 2014, 22:21Ordinary girl
Ja takođe ne kupujem.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu