Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650
28122014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lepa Nemica turskog porekla Merjem Uzerli (32), koja je nedavno potpisala ugovor s najvećom TV stanicom u arapskom svetu MVS, vratila se nedavno u zemlju očevih predaka, gde je u februaru očekuje snimanje nove melodrame.

Pauza od godinu i po bila je delotvorna za riđokosu. Turski mediji izveštavaju da se u Istanbul vratila vesela, podmlađena i puna energije. Na njenom licu nije bilo ni traga od depresivne i iscrpljene glumice koju su po završetku treće sezone “Sulejmana Veličanstvenog” ispratili u Nemačku – na lečenje u psihijatrijsku kliniku. Uzerlijeva će se krajem januara preseliti u Tursku, u vilu s pogledom na Bosfor:

“Još nisam odabrala kuću, ali će svakako biti uz more, gde ću živeti s ćerkom Larom i njenom dadiljom. Želim da moj novi dom ima prostrano dvorište, gde će Lara moći da se igra dok ja snimam. Hoću da joj priuštim lepo detinjstvo, daleko od kamera. Trudim se i da na društvene mreže ne kačim slike na kojima joj se vidi lice. Nedavno mi je jedna turska kompanija ponudila 100.000 dolara za reklamu s njom u glavnoj ulozi, ali sam ih odbila”, rekla je Uzerlijeva, čiji će partner u seriji (startuje u martu) najverovatnije biti Kivanč Tatlitug.

Na pitanje šta će se dogoditi ukoliko se nova rola “ne primi” kod gledalaca, Merjem je pomirljivo poručila:

“Vratiću se u Berlin i nastaviti da živim. Postoje stvari koje su važnije od karijere.”

Izvor: Novosti
Foto: Facebook
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu