Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
26112014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Loreni Rohas, najpoznatijoj po ulogama u popularnim telenovelama, predstoji još jedna teška bitka sa kancerom.
Pevačica i glumica, koja je trebala da nastupi u predstojećoj venecuelanskoj seriji “Sangre en el Divan”, u proošlosti se borila sa ovom opasnom bolešću. 2008. godine dijagnostikovan joj je rak dojke, ali se Lorena nakon podvrgavanja masektomiji oporavila. Ipak, glumica je bila zdrava samo četiri godine, kada joj je 2012. dijagnostikovan rak kostiju.
Tokom redovnih treninga u teretani Lorena je počela da oseća bol u jednoj nozi, ali ga je u početku zanemaravila, dok nije postao nepodnošljiv. U tom trenutku, kancer je već napao njene kosti. Njeni posvećeni lekari zaključili su da je rak dojke metastazirao.
Lorenina sestra Majra Rohas otkriva da će glumica ubuduće osim raka kostiju morati da se bori i sa rakom jetre. Lorena je rak jetre otkrila tokom rutinske lekarske kontrole, a loše vesti primila je u Meksiku, gde je bila na audicijama za nekoliko telenovela.
Urpkos svojoj dugoj borbi sa bolešću Lorena je 2013. postala majka, usvojivši devojčicu Lusijanu, rođenu u Majamiju 6. oktobra 2013.
Share this post on:reddit

Komentari

Lazar_
Koliko mi je žao zbog ove žene :/
Azor Ahai
I meni baš žao, šta je sve nije snašlo.
Ordinary girl
I meni je jako žao.
Anonymous
Tuga. Nadam se da će se oporaviti.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu