Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
07112014
[You must be registered and logged in to see this image.]


Glumica Elizabet Gutjerez uskoro bi mogla da se vrati telenovelama. Ponuđena joj je uloga glavne negativke u rimejku "Zagrli me čvrsto". Telenovelu radnog naziva "Que te perdone Dios" producira Anđeli Nesma, a glavne uloge dobili su Zurija Vega i Mark Tačer.




"Razmatram nekoliko ponuda, pa ću videti koja mi najviše odgovara. Imam želju da radim i nadam se da će se ostvariti", rekla je glumica za emisiju "Hoy", potvrđujući pritom da bi volela da bude negativka. "Zlice se više zabavljaju, mogla bih da radim ono što u privatnom životu nikada ne bih. Osim toga, lik koji mi je ponuđen je odličan", kazala je ona. 








Eli je trenutno zauzeta igranjem predstave "Brujas", u kojoj igraju i Karla Monroj, Ana Karina Manko, Roksana Garsija, Anhelika Kastro i Beatriz Valdez. Svoju poslednju ulogu u telenovelama ostvarila je 2012. godine u projektu "El rostro de la venganza", koji je napustila bez objašnjenja. Sa druge strane, svoju jedinu ulogu u Televisi ostvarila je 2009. godine u telenoveli "Corazón Salvaje" producenta Salvadora Mehije.






Podsećamo, govorilo se da je Mehija razmatrao mogućnost da joj da glavnu ulogu u "Oluji", gde bi bila partnerka svom nevenčanom suprugu Vilijamu Leviju, sa kojim ima dvoje dece. Ona je zbog toga navodno raskrstila sa Telemundom, ali je na kraju u Vilijamovom zagrljaju završila bivša misica Himena Navarete. 






Da li vam Eli nedostaje u svetu telenovela? Da li biste voleli da se vrati ovom formatu i mislite li da bi se lepo snašla u koži negativke?
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Nisam je gledala jos od EFDE. Negativac, sto da ne. Odlicna je bila kao Anali negativka.
Lazar_
Meni je malo nedostajala kao negativka, tako de se radujem njenom povratku kez
avatar
Super.Drago mi je zbog ove novosti.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu