Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
26102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sofija Vergara proslavila se ulogom Glorije Delgado-Pričet u američkom sitkomu “Moderna porodica”, ali mnogi ne znaju za njenu tešku borbu sa rakom štitne žlezde.
Sofiji, koja je proglašena za najplaćeniju televizijsku glumicu, opaka bolest dijagnostikovana je kada je imala samo 28 godina. Nakon što joj je štitna žlezda uklonjena, obolela je od hipotireoze i od tada svakodnevno pije lekove. Zbog ovog iskustva posvetila se humanitarnoj kampanji čiji je cilj širenje svesti o ovoj bolesti.
Sofija je za magazin “Time” ispričala kako se osećala kada je saznala da ima rak.
“To je bilo strašno jer sam imala samo 28 godina. Kada vam kažu da imate rak, ne znate mnogo o tome i mislite da ćete odmah umreti. Zato je važno da se ljudi edukuju”, istakla je ona.
Sofija je ispričala i kako je ove vesti podneo njen sin Manolo:
“Kada sam mu rekla, pokušala sam da ga ne uspaničim, jer je on moje dete i nisam želela da mu bude teško. Pokušala sam što više da mu olakšam”, kaže ona.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu