Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462
11102014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najplaćenija televizijska glumica, Kolumbijka Sofija Vergara, u 42. godini ima telo za koje bi upola mlađe žene ubile, a pokazala ga je na naslovnici novog broja magazina “Shape”. Dobar izgled Sofija svakako duguje genima, ali je za “Šhape” otkrila da je jedna od zamki starenja “ta strašna mlitavost”.
“Nikada nisam bila u fazonu vežbanja, uvek sam bila srećna onim što imam”, kazala je Vergara.
“Kao i svaka žena gunđala bih da su mi butine prevelike, ali sam se osećala veoma prijatno sa svojim oblinama. Ali, kada sam napunila 40 godina, počela sam da primećujem da mi je telo opušteno i mlitavo. Čitala sam mnogo kako se metabolizam uspori kad čovek ostari. Znala sam da je [You must be registered and logged in to see this link.] da nešto preduzmem. Upražnjavam megaformer, vežbe za jačanje bazirane na pilatesu, ali mnogo naprednije. Takođe dižem tegove, počela sam sa onim od kilogram, a sada vežbam sa onim od pet, što je mnogo za mene. Volele bih da sam više vežbala kao mlađa.”
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu