Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639
08092014
[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksičkog glumca Daniela Arenasa, Oktavija iz serije ”Neukrotivo srce”, bije glas da je bahat i umišljen, a svojim ponašanjem na setu telenovele ”Divlja mačka” i te kako opravdava lošu reputaciju.
Konačna odluka da glumački par Danijel Arenas i Majte Peroni zaigra u ”Divljoj mački” naišla je na opšte oduševljenje ljubitelja telenovela, što je i bio cilj čelnika produkcijske kuće ”Televisa”. Nakon prikazivanja pilot epizode, u maju ove godine, definitivno su se uverili da su napravili odličan izbor, međutim…
Kolumbijski lepotan Danijel Arenas, odavno važi za razmaženog i teškog saradnika, u šta se uverila i ekipa ”Divlje mačke”. Naime, glumac na snimanje dolazi sa nekoliko sati zakašnjenja, a često je pravio scene jer mu kako kaže ”svi smetaju dok se psihički priprema za izlazak pred kamere”.
Jednom prilikom izvikao se na ženu koja na setu poslužuje hranu i piće, jer mu nije zasladila kafu već je donela nekoliko kesica šećera da sam zašećeri po svom ukusu”, ispričao je izvor sa snimanja dodajući da se često dešava da snimanje kasni jer nema glavnog glumca, što dodatno povećava troškove ionako skupe produkcije.


Izvor: TV NOVELE
Share this post on:reddit

Komentari

Azor Ahai
[You must be registered and logged in to see this link.]
već se pisalo o tome, sigurno je istina. :/

meni baš deluje okej kez
Lilly
E ovo je sa tv novela lol!

I meni deluje fino pa eto. kez
avatar
pisalo se o tome.Ne vjerujem
Silvija
nesto sumnjam da je ovo istina, mozda malo, ali ovoliko ne verujem... ipak su tvnovele tabloid wink
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu