Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
19022011
Mlada voditeljica programa “Estudio 2” na “Estrella TV”, Vanessa Arias, kojoj je kao gošća u emisiji bila Ninel Conde, optužila je pjevačica i glumicu da je odgovorna za ukidanje emsije i otkaz koji je voditeljica dobila nakon suradnje s njom. Vanessa Arias kaže kako su Ninelini komentari imali za posljedicu odluku direktora programa da se emisija ukine nakon što im se Ninel požalila i zatražila njezinu smjenu.

U razgovoru sa novinarom Gustavom Adolfo Infanteom, Vanessa Arias je kazala kako se Ninel Conde toliko uznemirila kada je voditeljica dala mišljenje o njoj da je na njezin zahtjev dobila otkaz. Razgovarala sam sa jednim časopisom i pitali su me da li je istina da je bilo malo teško raditi sa Ninel Conde. Ja sam slobodno izrazila svoje osjećaje i točku glediša i to je to. Kazala sam da mi se Ninel ne sviđa kao ni njezin način rada. Ninel Conde je lijepa žena, ali je istina da je pomalo teško raditi s njom. Očito ona cijeni moje mišljenje kada ju je to što je čula toliko uznemirilo i imalo utjecaja na nju, rekla je Vanessa. Voditeljica je nadodala i kako vjeruje da Ninel ne voli dijeliti pozornicu s drugima i da je zbog njene nesigurnosti.

S druge strane, Ninel Conde je odgovorila na Vanessine optužbe te je izjavila kako nije imala veze sa njenim otkazom. Rekla je da je na kanalu “Estrella TV” bila kraljevski tretirana, svi su joj se nudili kao domaćini u kućama u Los Angelesu i Kaliforniji, svi su skakali oko nje, frizeri, vizajžisti, te je možda ta situacija izazvala bijes u voditeljici emisije koja takve povlstice nema, unatoč tome što je voditeljica tog istog kanala.

Ninel je svoje sudjelovanje u emisiji ocjenila dobrim, te su i urednici bili zadovoljni s njom i iskazali joj podršku. Kazala je kako sa Vanessom nije prije progovorila ni riječi jer su svakoj radili frizuru i šminku u drugim sobama, te su na druge strane ulazile na pozornicu, tako da nije bilo vremena za to. „El Bombon Asesino“ (slatka ubojica) rekla je kako je vrlo iznenađena Vanessinim izjavama i da suosjeća s njom radi otkaza, no i kako vjeruje da je svatko odgovoran za svoj život, pa tako i za otkaz.

Lijepa Ninel je rekla da nije bila ona ta koja je razgovarala sa direktorima programa, već njezin menadžer koji je izrazio oduševljenje oko njenog sudjelovanja u programu. Za kraj je nadodala da je možda nedostatak iskustva sa medijima krivica otkaza Vanesse Arias.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu