Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Čet 18 Sep 2014, 20:04
Bože koliko je film tužan. Nisam mogao da izdržim, zaplakao sam iako sam se trudio da ne plačem pošto su moji sa mnom u sobi. Nekako sam prekrio lice da me ne vide kako plačem. Film je za svaku pohvalu 10/10
ScreamMJ
ScreamMJ
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Postovi : 819
$ : 1481

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Čet 18 Sep 2014, 20:25
Šta ima da se sakrivaš, bre, pa samo stenu ovakav film ne može da rastuži. Ja sam bukvalno jecala, tri puta sam ga gledala i sva tri puta sam grcala od plača sad:( Sad dok sam gledala slike na prethodnoj strani sam zaplakala, ne možeš se suzdržati sad:( 

Koliko je tužan film, ali u isto vreme i divan.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Čet 18 Sep 2014, 21:06
Malopre sam prepričavao film sestri i ponovo sam počeo da plačem. Sad malo pokušavam da se smirim uz muziku, ali mi je još uvek ovaj film u glavi...definitivno najbolji film koji sam gledao i najtužniji  ::plačem::
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Čet 18 Sep 2014, 21:07
Sta sam rekla lol! 
Ne postoji osoba koja nije zaplakala uz ovaj film
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Čet 18 Sep 2014, 21:28
Sad mi je samo Hačiko u glavi.
Sponsored content

Hachiko, a dog's story / Priča o psu - Page 2 Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu