Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 12:59
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zasnovano na starom japanskom filmu i na istinitoj priči. U ovom filmu Ričard Gir tumači lik profesora koji nalazi napuštenog psa. Između čoveka i životinje stvara se jaka i neobjašnjiva veza. U filmu glumi i Džoan Alen.
Ova dirljiva istinita priča je američka adaptacija japanskog filma o odanom psu po imenu Hačiko. Ovaj veoma poseban prijatelj pratiće svog vlasnika do železničke stanice kada kreće na posao i vraćaće se tamo svakog popodneva da ga sačeka sa posla. Na žalost, njegov vlasnik će jednog dana krenuti na posao i preminuti i više se nikada neće vratiti na stanicu. Hačiko se verno svakog dana vraća na isto mesto na železničkoj stanici i svakodnevno narednih devet godina čeka svog voljenog vlasnika. Tokom njegovih dnevnih poseta, Hačiko će uticati na živote mnogih koji rade u blizini i prolaze gradskim trgom. Naučiće ljude ljubavi, požrtvovanju i, iznad svega, bezuslovnoj odanosti.

BubbleDreams
BubbleDreams
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 16
$ : 18

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 13:03
Moram da gledam i ovo, ali i japanski film jer obožavam Japan i bukvalno volim dosta stvari vezane za njega. Čim sam video ime filma, znao sam da ima veze sa Japanom kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 13:08
Ima veze sa Japanom, rasa Akita (Hachiko) je iz Japana, pa i pocetak tamo pocinje. happy
Film je inace pretuzan, radjen po istinitom dogadjaju.
BubbleDreams
BubbleDreams
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
Postovi : 16
$ : 18

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 13:11
Uh, kad uhvatim vremena, odgledaću ga. happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 13:53
I ja cu najverovatnije pogedati ovaj film happy Imam ja jednog komsiju koji ima psa Akita, mnogo lepa rasa kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 14:12
Hocu ja Akitu, divni su  cupod


[You must be registered and logged in to see this image.]
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 14:49
Ja imam cane corso isto predivna rasa psa, ali bih voleo da imam akitu kez Citao sam na internetu da su akite ranije smeli da imaju samo japanski carevi happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 15:08
Da, Akite su neka posebna vrsta.

[You must be registered and logged in to see this image.] ovog imas? ju lol! 

Ja imam 2 dodza  happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 17:12
Da kez Ovo je moj, zove se Aron kez
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Ned 31 Avg 2014, 17:18
Hahahah bebica lol! 
Ajd da ne spamujemo, tema je o filmu. kez
Sponsored content

Hachiko, a dog's story / Priča o psu Empty Re: Hachiko, a dog's story / Priča o psu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu