Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anonymous
Gost
Gost
29082014
JEDNA OD NAJPOPULARNIJIH SERIJA SVIH VREMENA - "IZGUBLJENI" - SVE SEZONE PREMIJERNO na Prvoj Plus od 01. septembra

Američka TV serija "Izgubljeni" sa 28 nagrada i više od 40 nominacija, kao i Zlatnim globusom za najbolju seriju 2005. godine, oborila je sve rekorde gledanosti, a od 1. septembra stiže i pred gledaoce Prve Plus, na desetogodišnjicu od svetske premijere.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija  prati živote preživelih putnika avionske nesreće na misterioznom tropskom ostrvu. Avion na letu 815 avio-kompanije Oušeanik Erlajns (Oceanic Airlines), na liniji od Sidneja do Los Anđelesa se u vazduhu razdvaja na dva dela i pada na, naizgled, nenastanjeno ostrvo u južnom Pacifiku. Preživeli putnici, svesni da moraju da se drže zajedno da bi ostali živi, ubrzo shvataju da ovo nije obično ostrvo. Prateći njihov život na ostrvu, upoznajemo 14 glavnih likova u seriji, a kroz njihova prisećanja o životu pre nesreće, shvatamo da se oni nisu tu našli slučajno. Epizode serije "Izgubljeni" sadrže niz misterioznih elemenata povezanih sa naučnom fantastikom i natprirodnim fenomenima. Upravo taj momenat, uz savršeno razrađene likove i njihove međusobne odnose, učinili su da "Izgubljeni" postanu jedna od najpopularnijih serija svih vremena.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uglavnom se snimala u Oahu na Havajima, a zbog mnogo glumaca i visoke cene snimanja na Havajima, jedna je od najskupljih TV serija ikada prikazanih. Prve dve epizode bile su najskuplje u istoriji televizije i koštale su oko 14 miliona dolara. Producenti su želeli da seriju privedu kraju, ali su zbog velike popularnosti odustali od te ideje i odlučili da ona konačno ima 6 sezona. Gledaoci Prve Plus će imati privilegiju da po prvi put pogledaju sve sezone ove kultne američke serije.

Izvor: prvaplus.prva.rs
Share this post on:reddit

Komentari

Ordinary girl
Pet 29 Avg 2014, 22:54Ordinary girl
Jao kako mi se gleda, a nemam prvu plus.  ::plačem:: ::plačem::
Lazar_
mirjanna96 ::Jao kako mi se gleda, a nemam prvu plus.  ::plačem:: ::plačem::
I meni
Lilly
Slazem se, ali mozda i prebace na prvu jer ako sad ukidaju ove serije i menjaju termine, ko zna kez
Anonymous
I meni se gleda. Možda će je pustiti posle "Štiklama do vrha". happy
Lazar_
The.Stefy. ::I meni se gleda. Možda će je pustiti posle "Štiklama do vrha". happy
Moguće  happy
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu