Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639
26082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Glumica Anhelika Vale, koja se nedavno porodila, dobila je kritike svojih fanova na Tviteru da ih je zapostavila.
Ona je napisala fanovima da neko vreme neće biti aktivna na društvenim mrežama zbog obaveza oko bebe i novog projekta koji je u pripremi.
“Svim mojim fanovima na Tviteru,
Najpre želim da zahvalim svima na ljubavi i podršci u svakom momentu. Biti u kontaktu sa publikom je zaista neverovatno iskustvo”, napisala je ona i dodala da iako je želela da ne pravi razliku među klubovima fanova, svima izađe u susret i odgovori na pitanja, nema dovoljno vremena da se svima jednako posveti. Zbog toga je odlučila da se udalji sa društvenih mreža. “Osim toga, nedavno sam postala majka, a naporan je posao imati novorođenče u kući, pogotovo jer moram brinuti i o mojoj dvogodišnjoj princezi”, piše u glumičinom pismu fanovima. Takođe, objasnila je da će joj slobodnog vremena nedostajati i jer priprema projekat o kojem nije želela da iznosi detalje.
Izvor: TV NOVELE
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu