Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
20022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nakon što je glumica najavila svoj razvod braka sa producentom Billy Rovzarom, prelijepa zvijezda Telemundove telenovele “Aurora”, Sara Maldonado priznala je kako prolazi kroz vrlo teško emocionalno razdoblje, te je jako žalosna zbog prekida svoje bračne zajednice.

Štoviše, kako prenosi Mezcal Entertainment glumica Maldonado prolazi i kroz napetije razdoblje što se tiče njezinih kolega na Telemundu, no Sara svoje stavove objašnjava i opravdava situacijom koju proživljava. Na veliko iznenađenje svojih kolega i obožavatelja, 30-godišnja glumica odlučila je svojim fanovima najaviti privremeno povlačenje sa televizijskih ekrana. Vijest je proširila preko svog Twitter profila. Zbog zdravstvenih problema, najviše onih emocionalnih i mentalnih imam potrebu da se odmaknem od televizije i da se povučem u svijet u kojem mi nikada ne nedostaje ljubavi, a to znači posvetiti se obitelji, napisala je glumica.

Međutim, unatoč tugi koja je trenutno prevladala u Sarinom životu, svi su glumici pružili potporu i vjeruju da će se brzo oporaviti od slomljenog srca i začas se vratiti u velikom stilu na male ekrane.
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
E joj...a bas sada kada joj ide...i to sve sa aurorom...
LatinoFan
Mislim nije normalna!
Anonymous
Ja mislim da je to ok....Jer vidite šta joj se sve događa
LatinoFan
Tema ide u arihivu.
milic@
Steta
Lilly
Ona deff nije dobro -.-
LatinoFan
Arhiva!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu