Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde/Buntovnici

+3
Lazar_
Lilly
Ordinary girl
7 posters
Ići dole
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rebelde/Buntovnici  Empty Rebelde/Buntovnici

Sub 09 Avg 2014, 22:37
[You must be registered and logged in to see this image.]
Buntovnici ([You must be registered and logged in to see this link.] Rebelde[You must be registered and logged in to see this link.] je tinejdžerska [You must be registered and logged in to see this link.], produkcijske kuće [You must be registered and logged in to see this link.], snimana od [You must be registered and logged in to see this link.]. do [You must be registered and logged in to see this link.].
[You must be registered and logged in to see this link.] je od [You must be registered and logged in to see this link.]. do [You must be registered and logged in to see this link.]. prikazivana na [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]appy.
Iz serije je nastala muzička grupa [You must be registered and logged in to see this link.]. Održali su dva koncerta u [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.].



Sinopsis


Četvoro tinejdžera pohađa elitnu, internacionalnu i privatnu školu. Migel je dečko koji školu pohađa zahvaljujući stipendiji. Njegova želja je da se osveti čoveku koji je njegovog oca upropastio, pa se i zbog njega kasnije ubio. Tada shvati da čovek kojeg toliko mrzi je Mijin otac, Migelove školske ljubavi. Ona je kćerka bogatog i moćnog čoveka Franka Kolučija. Mia je najpopularnija devojka u školi i uvek je nasmejana. Roberta je oduvek živela u majčinoj senci. Zato uvek sumnja u svoj talenat i svoju lepotu. Tu je još i Dijego, koji se nalazi u senci svoga oca, koji je poznati političar u Meksiku i koji na svaki način pokušava da Dijega uvuče u politiku.



Uloge:
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Pon 11 Avg 2014, 19:28
Mislim da ne postoji osoba koja nije gledala ovo. Nije lose, dozivela je veliki uspeh ne samo kod nas vec i sire.
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Pon 11 Avg 2014, 20:57
Lilly ::Mislim da ne postoji osoba koja nije gledala ovo. Nije lose, dozivela je veliki uspeh ne samo kod nas vec i sire.

Slažem se.

Meni je ova serija tako draga. Bukvalno sam odrasla uz njih.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Pon 11 Avg 2014, 21:08
Lilly ::Mislim da ne postoji osoba koja nije gledala ovo.
Postoji xD Ja ovo nisam gledao, ali znao sam za njih i znao sam o cemu se radi u seriji samo sto me nije zanimalo da pogledam happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Pon 11 Avg 2014, 21:17
Šta?  Ne razumem ne verujem sta citam Lazare happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Pon 11 Avg 2014, 21:22
Hahaha ocekivao sam ovakav odgovor xD  lol!
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Ned 17 Avg 2014, 15:59
Uf, mogla bih sada roman da napišem o tome koliko sam volela ovu seriju. Gledala sam svih 441 epizodu tri puta i nikada mi nije dosadila, prosto sam bila zaluđena. Obožavala sam skoro sve likove, omiljeni su mi bili Diego, Govanni, Roberta i Mia. Volela sam i neke sporedne, kao direktora Pascuala koji je lud, uvek sam se smejala. Inače sam plakala kada sam gledala poslednju epizodu.
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Uto 19 Avg 2014, 20:34
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
[You must be registered and logged in to see this link.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Uto 19 Avg 2014, 20:46
[You must be registered and logged in to see this link.]
vivka
vivka
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 7305
$ : 7217

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Uto 19 Avg 2014, 20:47
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Rebelde/Buntovnici  Empty Re: Rebelde/Buntovnici

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu