Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

El Clon/Zabranjena ljubav Empty El Clon/Zabranjena ljubav

Sre 06 Avg 2014, 17:21
[You must be registered and logged in to see this image.]
EL CLON - ZABRANJENA LJUBAV

SINOPSIS:
Magična ljubav koja nadživljava vreme i prostor, u kojoj dva srca pronalaze svoj put kako bi se konačno ujedinila večnim pogledom.
Nakon iznenadne smrti svoje majke, Hade se iz SAD vraća u Maroko, ne znajući da će tamo upoznati čoveka koji je od strane sudbine predodređen da bude njena jedina ljubav. Oseća se obaveznom da postane deo muslimanske kulture koju ne poznaje, ali zahvaljujući gracioznosti pokreta i senzulanosti njegog plesa, kradljivac njenog srca zaljubljuje se u nju na prvi pogled.
Lepota ljupke Hade očaraće Lukasa, kada je sasvim slučajno sretne u kući strica Alija, čoveka koji je spreman na sve kako bi zaštitio svoju veru i koji je oštro protiv svega onoga što Alah nije blagoslovio.
On će biti protiv ljubavi koju Hade i Lukas osećaju jedno prema drugom, jer njegova kultura zabranjuje da stranac naruši sveta pravila Kurana. Zbog toga ugovara brakove svojim nećakama Hade i Latifi sa Saidom i Mohamedom.
Lukas je muškarac koji živi u svetu luksuza zahvaljujući uspehu svog oca Leonarda Ferera i njegovih kompanija, sanjar koji želi da postane muzičar, dok porodica pokušava da ga ubedi da se okrene poslu. Dijego je sušta suprotnost svog brata blizanca, momak koji je trebalo da nasledi Leonarda u firmi, a koji će zaratiti sa njim zbog žene.
Dijego gine u nesreći, kada krene da poseti svoju devojku Marisu i ova situacija će predstavljati prepreku ljubavi koja je trebalo da pobedi sve zakone. Lukas stavlja tačku na svoju ljubavnu priču sa Hade, koja je, krijući sramotu i greh, primorana da se uda za Saida.
Lukas i Hade rastaju se prvi put, pod pretnjom smrću, a Lukas zauzima mesto svog brata Dijega u firmi i porodici. Ipak, greške koje su napravili neće uništiti bezuslovnu ljubav koju osećaju i oni ponovo proživljavaju svoju ljubavnu priču, dok ih dvoje dece ne udalji jedno od drugog i primora da slede puteve koje su sami izabrali iz inata.
Za sve to vreme, u Majamiju, naučnik Augusto Albijeri, skrhan Dijegovom smrću, tajno klonira Lukasa. I upravo on će se pobrinuti da ponovo oživi mističnu ljubav dvoje mladih i tako očuva magičnu legendu, ispisanu rukom sudbine.

ULOGE:
Mauricio Ochmann...Lucas Ferrer/Diego Ferrer/Daniel Padilla
Sandra Echeverria...Jade Mebarak
Saul Lisazo...Leonardo Ferrer
Roberto Moll...Augusto Albieri
Geraldine Zivic...Christina Miranda
Anonymous
Gost
Gost

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Sre 06 Avg 2014, 17:22
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Sre 06 Avg 2014, 19:41
Predivna, gledala sam i original i ne mogu odluciti koja mi je bolja. Serija je za 10 happy
Anonymous
Gost
Gost

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Sre 06 Avg 2014, 19:43
Nisam je celu gledao, onako, s vremena na vreme, ali je okej. kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Pon 11 Avg 2014, 19:14
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Pon 11 Avg 2014, 21:01
Ok je, glavni glumac mi se ne sviđa, mada je meni original bolji.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Pon 11 Avg 2014, 21:10
Nisam gledao original tako da ne mogu da ih uporedim happy A za ovu mogu da kazem da nije losa, nisam je celu gledao, ali to sto sam video mi se svidelo i primetio sam da je drugacija od ostalih telenovela happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Pon 11 Avg 2014, 21:12
Original se emitovaona BK tako pise na wiki ali ja mislim da je bilo i na kosavi/hepi e sad nemam pojma  i dont know  u svakom slucaju, dosta dobre obe serije, mozda je gluma bolja u originalu ako trazimo dlaku u jajetu.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Pon 11 Avg 2014, 21:23
Original je uvek bolji kez
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Čet 14 Avg 2014, 14:58
Početak je bio dobar, i pratila sam je. Ali posle me je smorila i postala previše glupa.  doh
Sponsored content

El Clon/Zabranjena ljubav Empty Re: El Clon/Zabranjena ljubav

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu