Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Zabranjena ljubav - KRAJ

Čet 07 Apr 2011, 15:58
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPIS WEB NOVELE!

OVO JE PRICA O PROKLESTVU IZMEDJU DVEPORODICE ALARKON I ELIZALDE ODUVEK TRAJE.PORODICA ALARKON VLASNIK IMANJA ALARKONOVIH U TRINIDADU JE VEOMA BOGATO,STIM STO JE I DOBRO I CELO SELO IH VOLI.ANA KRISTINA ALARKON KCERKA ENRIKEA ALARKONA JE DOBRA I POZRTVOVANA,NJANA MAJKA JE U MLADOSTI UMRLA OD STRANE REBEKE ELIZALDE ZA STA ZNA SAMO ENRIKOVA MAJKA SOLEDAD.NA DRUGOJ STRANI TRINIDADA ZIVI PORODICA ELIZALDE.GONZALO DOBAR COVEK KOJI KRIVI ALARKONOVE STO SU PRESTALI DA SE DRUZE JEL NEZNA DA MU JE ZENA UBICA,NJEGOVA ZENA REBEKA JE ZENA SA MRACNOM PROSLOSCU.GONZALO I REBEKA IMAJU 2 SINA HEKTRORA I HOSE MIGELA I KCER FERNANDU.REBEKA JE ODUVEK VISE VOLELA HEKTORA ZATO STO JE ON ZAO I PODMUKO KAO ON.ENRIKOVA MAJKA SOLEDAD POSVECUJE ZIVOT UNISTAVANJU PORODICE ELIZALDE.U MADRIDU SE UPOZNAJU ANA KRISTINA I HOSE MIGEL I ZALJUBLJUJU JEDNO U DRUGO,ALI SAZNAJU JEDNU STRASNU TAJNU KOJA CE NJIHOVE ZIVOTE PREOKRENTI NAGLAVACKE.Sve ove odgovore saznacete u ovoj novoj web noveli!
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Čet 07 Apr 2011, 15:59
1 epizoda
[You must be registered and logged in to see this image.]
NA IMANJU ALARKONIVIH SE SPREMA 25 ANAKRISTININ RODJENDAN I SVI SU ZAOKUPIRANI OKO TOGA.SOLEDAD DAJE ANAKRISTINI OGRLICU NJENE MAJKE,A ONA SE RASPLACE.ENRIKE IDE NA GROB SVOJE ZENE VIKTORIJE I PRISECA SE SRECNIH TRENUTAKA SA NJOM.NA IMANJU ELIZALDOVIH REBEKA ZAJEDNO SA SVOJIM SINOM HEKTOROM PLANIRA OZENITI HOSEMIGELA PAMELOM KCERKOM NAJBOGATIJEG COVEKA U TRINIDADU.FERNADA I HOSEMIGEL IDU NA JAHANJE I RAZGOVARAJU O POJMU LJUBAV.U TRINIDADU ZIVI JEDNA MALA PORODICA PERES ROMERO KOJA JE VEOMA SIROMASNA I GODINAMA ZIVI OD GONZALOVOG NOVCA,CLANOVI TE PORODICE MARIJA MAGDALENA I NJENA KCERKA NEZNAJU DA U STVARI ONE TREBAJU UZIVATI U BOGATSTVU ELIZALDOVIH.MARIJA MAGDALENA ZAJEDNO SA SVOJOM KCERKOM ROSOM IDE KOD GONZALA PO MESECNI CEK,ALI IH REBEKA ZAUSTAVLJA I GOVORI DA NIKAD VISE NE DOLAZE U NJENU KUCU.ANAKRISTINA ISPRED SLIKE SVOJE MAJKE SVIRA VIOLINU I PLACE ZA SVOJU MAJKU!REBEKA SIPA 50% OTROVA U GONZALOVO MLEKO KOJE ON PIJE.SOLEDAD IDE NA GROB SVOJE KCERI VIKTORIJE I KUNE SE NAD NJENIM GROBOM DA CE OSVETITI NJENU SMRT POSTO POTO.
U SLEDECOJ EPIZODI:
-ANAKRISTINA PROSLAVLJA SVOJ RODJENDAN
-ROSA I MARIJA MAGDALENA SE ZAPOSLJAVAJU
-REBEKA PODPLACUJE COVEKA KOJI TREBA ZAPALITI KUCU ALARKONOVIH!
KRAJ 1 EPIZODE
Glumili:
Maite Perroni
Wiliam Levy
Lucero
Sergio Sendel
Silvia Navarro
Daniela Romo
Producent:Joca
Reditelj:Joca
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.
Obrada:latinosvet.com
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Čet 07 Apr 2011, 19:36
Epizoda 2
[You must be registered and logged in to see this image.]
Gonzalo zajedno sa zenom Rebekom dolazi na poso u svoju firmu mleka"GRUPU LACTOS".Hektor zavodi Kamilu,Fernandinu najbolju drugaricu i sa njom provodi stravstvenu noc.Enrike razgovara sa svojom kucnom pomocnicom o tragicnoj smrti njegove zene i pita se ko je mogao ubiti.Sve je spremno za proslavu Ana Kristininog rodjendana.Marija Magdalena i Rosa idu na imanje Alarkon i mole za posao ,oni im ga daju.Ana Kristina ide u grad i zove sve da dodju na njen rodjendan.Rebeka polako potkrada GOnzala i planira udati Fernandu na silu.Sluge iz kuce Elizalde tracare o svojim gazdama premisljaju se da predju na susedno imanje.Noc je pala slavlje je pocelo svi se raduju Rebeka unajmljuje coveka koji treba zapaliti AnaKristininu kucu i slavlje po svaku cenu.Slavlje je u toku svi slave i raduju se,pa cak i stara Soledad.AnaKristina pita svoju nanu Benitu da li ce nekad da se zaljubi pravo i da li ce to biti prava ljubav?,ona joj govori da sigurno hoce.Roki(koga je rebeka unajmila) priprema sve da zapali proslavu i kucu Alarkonovih.Prvi ples sa Enrikeom igra AnaKristina i u tom trenu Roki pali dinamit i sve gori.
U sledecoj epizodi:
-AnaKristina umire
-Rebeka trujte gonzala
-Rosu zatvaraju u ludnicu
Glumili:
AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.
Obrada:latinosvet.com
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Pet 08 Apr 2011, 15:29
Epizoda 3
[You must be registered and logged in to see this image.]
Svi su uplaseni,svugde je dim i vatra.Rebeka gleda vatru i zove Gonzala da vidi,on krece da spasi ljude koji se tamo nalaze,ali ga ona zaustavlja.
Svi su se spasli sem AnaKristine,svi je traze ali bezuspesno.Soledad odlazi na imanje Elizaldovih i svadja se sa Rebekom i udara je,a Rebeka joj govori da ce platiti za ovo sto je uradila i da ima da upatiti Rebeku Elizalde.Hose Migel slucajno ugleda pozar i spazi devojku kako lezi na zemlju(AnaKristinu) brzo je uzima i odvodi u zdravstveni centar u centru Trinidada,i otud bolnicarka Suzi javlja Alarkonovima.Rebeka govori Gonzalu za Soledad i ponovo mu daje otrov u mleko.Hektor u baru spava sa droljom.
Novo jutro je osvanulo u Trinidadu,celo selo prica o pozaru koji je zadesio imanje Alarkonovih,pitaju se kako ce biti nadalje.Dr.Ramos saopstava porodici Alarkon da je AnaKristia u veoma teskom stanju i da se izvukla zahvaljujuci neznancu.Soledad ide u crkvu i moli boga za AnaKristinino zdravlje.
Soledad:Boze,molim ti se ti znas zasto sam ovako gruba da me ljudi vise ne bi ponizavali,da me ne bi izneverili i da ne bi ubili jos nekog mog clana.Molim ti se boze,molim iz dna duse da mojoj devojcici AnaKristini bude bolje.Ti koji si svemoguci i ti se dete jedne majke koja je patila meni je AnaKristina poput deteta.Molim te ucini cudo da se spase.Molim te.
Od tog trena u crkvu ulazi neverovatno jaka svetlost.
Rebeka upoznaje Fernandu sa Damjanom covekom za kog zeli da je uda,ona se zaljubljuje u njega i zajedno idu na rucak.Marija Magdalena i Rosa komentarisu sinocni pozar i sumnjaju na Rebeku.Rebeka saznaje da se Marija Magdalena i Rosa zaposlili na imanje Alarkonovih,i kao osvetu planira da Rosu zatvori u ludnicu,gde ce je muciti do iznemoglosti,do njene smrti.
Kraj 2 epizode
U sledecoj epizodi:
-Rosa ide u ludnicu
-Hektor planira ostaviti Kamilu
-Benita vidja nesto uzasno

[You must be registered and logged in to see this image.]
AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.
Obrada:latinosvet.com
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Sub 09 Apr 2011, 13:15
Epizoda 4
[You must be registered and logged in to see this image.]
Rebeka odlazi u psihijatrijsku bolnicu na obali Akapulkai potplacuje doktor Liverola da Rosu proglasi ludom.Na imanje Alarkonovih novi majstori pocinju popravljati rusevine imanja,a porodica Alarkon odlazi u obliznji hotel.
Enrike:Epa dragi majstori,ovako kuca je i sami vidite u kakvom stanju imamo 4 dana da je sredimo,da kada ako bog da dodje nasa AnaKristina.Moze li!?
Majstori:Uraaa,!Naravno gazda!
Enrike:Ne zovite me gazda,svi smo mi jednaki.
Majstori:U redu,gaz... hocu reci Enrike.
Soledad odlazi u crkvu i razgovara sa ocem Venturom ona mu govori da sumnja da je kucu zapalila Rebeka.Rebeka zajedno sa doktorom Liverolom odlazi na imanje Alarkonovih i odvodi Rosu u ludnicu,Mariji Magdaleni govore da mora otici jel joj preti opasnost od ludila i da ce to trajati samo kratko,da je to najbolje za sve.Hektor planira ostaviti Kamilu.
Fernandu prosi Damjan i ona prihvata.
VECERA U PORODICI ELIZALDE!
Gonzalo:Konacno da smo svi na okupu,odkad nismo bili sve ovako zajedno.
Rebeka:Normalno kada svako ide na svoju stranu.
Gonzalo:Upravu si!
Hektor:Tata,mama ja cu ostaviti Kamilu,cini mi se glupom i da me iskoriscava,a ja to ne podnosim.
Fernada:Ejjj,Hektore ne pricaj tako o njoj.Nikad te ne bih iskoristila ona je dobra poput hleba i najvaznije voli te puno.
Hektor:Kako da ne!
Gonzalo:Dosta vas dvoje,moze li jedna vecera proteci u miru.Molim vas!
Rebeka:Ozbiljno vise je dosta bilo!
Fernanda:Upravu ste.Imam jednu vveliku i lepu vest.Danas na rucku u restoranu,Damjan me je zaprosio i ja sam pristala.Vencacemo se!
Hektor:Kako da ne!
Gonzalo:Hektore dosta.Ceri to je divna vest,cestitam super stvarno super.Sve cestitke!
Rebeka:Znala sam cestitam kceri,Damjan je dobar super je!Volecete!Kada je vencanje?
Fernada:Jos se nismo dogovorili ima vremena.
Rebeka u sebi:Upala si u zamku idiotkinjo jedna.Ne zaboravi da sam ja ovde glavna,i najlepsa.A mrzim svoju decu,samo moj Hektor je dusa od coveka.
Hose Migel ulazi:
"Dobro vece svima".
Dobro vece.
Rebeka:Bilo je i vreme.Gde si dosad bio?
HoseMigel:Kod jedne devojke imala je nesrecu.
Rebeka:Fernanda ce se udati za Damjana.
Hose MIgel:Stvarno?Cestitam.
Fernanda:Hvala,duso!
AnaKristinina nana Benita krece na imanje Elizaldovih sa zeljom da sve kaze Rebeci u lice.AnaKristinino stanje se pogorsava,doktor joj daje inekciju i infuziju i on se smiruje.Enrike pita Soledad gde je Benitai ona joj govori da nezna.Hose Migel se pita ko je ta lepa zena i odlucuje je upoznati.Rebeka I Gonzalo razgovaraju o Fernadi i Damjanu.Rebeka razgovara sa Damjanom i oni vode ljubav,a na prozoru ih ugleda Benita.
"Boze ovo nije moguce,nije moguce.Sa buducim muzem rodjene kceri.Ovo se ne desava,ne desava se.!"
Kraj 4 epizode.
U sledecoj epizodi:
-Benita sve govori Soledad
-Rosu kaznjavaju el.sokovima
-Kamila dozivljava strasnu nesrecu

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.

Obrada:latinosvet.com[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Joca dana Ned 10 Apr 2011, 09:33, izmenjeno ukupno 1 puta
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Sub 09 Apr 2011, 14:22
Novi logo serije:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Svakim danom nova epizoda
[You must be registered and logged in to see this image.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Ned 10 Apr 2011, 09:33
Epizoda 5
[You must be registered and logged in to see this image.]
Benita uplasena dolazi kuci i trazi Soledad da joj sve kaze.Hektor govori Kamili da je vise ne voli i da je zaljubljen u drugu,ona placuci odlazi kod Fernande i ona je tesi.
Benita pronalazi Soledad i pocinje pricati o tome sta je videla:
Benita:Gdjo ne mozete poverovati,sta sam videla!
Soledad:Sta,govori pobogu zeno.
Benita:Donja Rrrr...
Soledad:Donja sta?
Benita:Donja Rebeku,...
Soledad:I sta je tu cudno sto si je videla.Mislim njihovo imanje je odmah pored naseg,svakim danom je vidjamo.
Benita:Ma ne,videla sam je sa Damjanom,sa Damjanom u krevetu.Vodili su ljubav.
Soledad:Sta?Sa verenikom svoje kceri.
Benita:Da,da, sigurna sam videla sam dobro.100%
Soledad:Besramnica,neka se stidi,kako moze to uciniti rodjenoj kceri.Boze oprosti joj.
Benita:Jao sta da radim,sta?
Soledad:Nista,za sada nista.Vidicemo za posle.Idemo sadana spavanjekaso je.
Benita:Laku noc donja Soledad
Soledad:Laku noc!
Rosa u ludnici vristi i doktor joj govori da ce je kazniti elektrosokovima,sto kasnije i cini.Rosa zapomaze,ali joj niko ne pomaze.
AnaKristina ustaje iz kome u kojoj je bila 7 dana,svi se raduju,a doktor joj govori da moze izaci sutra.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Fernada se svadja sa Hektorom oko Kamile i Rebeka dolazi i govori Fernadi da ostavi Hektora na miru,jer je on dovoljno veliki da odlucuje sa kim ce biti,a sa kim ne.
Fernanda besna izlazi iz kuce.Enrike,AnaKristina,Benita i Soledad se vracaju u kucu koja je sada skroz izmenjena i ulepsana.
IZGLED HACIENDE ALARKONOVIH
[You must be registered and logged in to see this image.]
MarijaMagdalena u kuhinji place i zatice je Benita koja je pita sta joj je,a ona joj govori da je tuzna zbog Rose koja je sada u bolnici,Benita joj govori da ce otici i da ce videti kako je.
Benita odlazi u posetu Rosi i govori joj da joj majka salje puno pozdrava.
Benita:Dete,moje kako si?
Rosa:Ummm,mmm.
Benita:Smiri se,smiri.Uzmi dete ovo uzmi.U ovoj kutiji se nalazi nesto sto je godinama unazad pravilo velike probleme obemama porodicama.Zbog ovog sto je unutra je proliveno mnogo krvi.Zbog ovog unutra je doslo i do smrti jednog od clanova porodice.
Doktor Liverol:Poseta je gotova idemo.!
Benita:Zbogom dete moje.Zbogom!
Fernada i Damjan se ljube,u trznom centru.Hektor besan dolazi kod Kamile i udara je.Ona zapomaze,ali bespomocno.
Kraj 5 epizode
U sledecoj epizodi:
-Hose MIgel i AnaKristina idu u Madrid
-Pronevera u fabrici Elizaldovih"Grupi Laktos"
-AnaKristina i HoseMigel se srecu

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.

Obrada:latinosvet.com[You must be registered and logged in to see this image.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Ned 10 Apr 2011, 10:14
Nova slika:
[You must be registered and logged in to see this image.]
I entrada novele:
[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio Joca dana Pon 11 Apr 2011, 08:19, izmenjeno ukupno 1 puta
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Pon 11 Apr 2011, 08:18
Epizoda 6
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sva ukrvljavena Kamila dolazi kod Fernande,koja joj pomaze i zove na veceru,da joj se Hektor izvini.Rosa krije lekove koje joj daju,ali je otkrivaju i kaznjavaju samicom.Svi u Trinidadadu pricaju o vencanju na imanju Elizaldovin.Na imanje Elizaldovih sve tece perfektno svi su srecni sve se sprema za Fernandino vencanje.AnaKristina pita Benitu da li je voleo njen otac Viktoriju.
AnaKristina:Nano,hoces li mi reci nesto,ali iskreno.?
Benita:Naravno,kazi dete moje,sta te zanima?
AnaKristina:Pitam se,pitam da li je moj otac voleo moju majku VIktoriju,da li je voleo ili ne?
Benita:Dete moje kakvo je to pitanje,pa naravno da je voleo,kako ne bi iz te ljubavi si se rodila ti dete moje lepo.
AnaKristina:Sigurna si?
Benita:Naravno dete moje,hajde da jedemo.
AnaKristina:Idemo,idemo da rucamo.
[You must be registered and logged in to see this image.]
AnaKristina pita oca moze li ici u Madrid na rehabilitaciju,on joj odobrava.HoseMigel govori ocu i majci da mora otici u Madrid radi potpisivanja ugovora sa jednom uglednom fabrikom,oni se slazu.Pamela odlucuje krenuti u Madrid i zavesti HoseMigela.HoseMigel i AnaKristina polecu za Madrid.Enrike dolazi u fabriku Alakronovih i saznaje da neko potkrada grupu Laktos i odlucuje cutati o tome.Benita i Soledad idu na seosku pijacu.AnaKristina i Hose Migel stizu u Madrid i svako od njih odlazi u hotel gde se raspakuju.Fernanda i Damjan idu da biraju tortu,pronalaze je i kupuju tortu vrednu 2000e.MarijaMagdalena place za Rosu.Soledad ide kod oca Venture:
Soledad:Oce,nemogu vise,kako cu bez svoje kceri,20 godina je proslo,a ubica je i dalje na slobodi,sta da radim,sta?
Ventura:Dete smiri se i ne zaboravi da pravda uvek dodje,a pog...
Soledad:Ali koliko treba da prodje da bi dosla pravda,koliko??
Ventura:Slusaj me,uvek pravda dodje ne zaboravi to.Dovidjenja
Soledad:Dovidjenja oce.Vidimo se.
AnaKristina i HoseMigel krecuiz svog hotela i svako svojim putem,u povratku HoseMigel cita papire i ne vidi AnaKristinu i njih dvoje se sudaraju,i gledaju jedno u drugo.
Kraj 6 epizode
U sledecoj epizodi:
-AnaKristina i HoseMigel izlaze u kafic
-Neko upropastava vencanje Fernande i Damjana.

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.

Obrada:latinosvet.com[You must be registered and logged in to see this image.]
LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Uto 12 Apr 2011, 17:05
Epizoda 7
[You must be registered and logged in to see this image.]
AnaKristina i HoseMigel se gledaju,zatim je HoseMigel zove na kafu.Pamela stize u Madrid i ceka HoseMigela u njegovoj sobi.Sve je spremno za vencanje Fernande i Damjana.Soledad govori Beniti i Marija Magdaleni da Viktorija kad je umrla je imala dete i to musko dete,Enrike na vratima slusa i izlazi besan iz kuce.
AnaKristina i HoseMigel pricaju o svojim precima i ubrzo shvataju da su iz dve suparnice porodice.Otac Ventura blagosilja Fernandu i Damjana.Soledad odlucuje upropastiti Fernandino vencanje:
"Osveticu joj se,osvetiti zato sto mi je ubila kcer,svima na vencanju cu reci sta sam videla,svima".
[You must be registered and logged in to see this image.]
Osvanuo je i taj dan Fernandino vencanje,svi su srecni.Enrike govori Soledad da mu nije svejedno sto sada zna da je izgubio sina,prvog sina.AnaKristina i HoseMigel se ljube i svako odlazi u svoju sobu u hotelu.Migel se iznenadi videci Pamelu u svojoj sobi.Pamela objasnjava HoseMigelu zasto je dosla i on je prima u svoju hotelsku sobu,a potom izlazi sa AnaKristinom i vodi je na rehabilitaciju.Pocinje vencanje na imanju Elizaldovih Fernanda iz kuce krece kocijom sa Gonzalom i gleda predivne pasnjake i livade.
Fernanda:Oce,srecna sam,presrecna udajem se za coveka koga volim
Gonzalo:Drago mi je kceri,i ja sam presrecan i nadam se da cu uskoro dobiti unuka od vas.Zar ne?
Fernanda:Ne preteruj jos je rano,naravno da ces ga dobiti ali otom potom.
Gonzalo:Evo stizemo!
Fernada:Hajde!
AnaKristina i HoseMigel nakon rehabilitacije provode divne trenutke u Madridu,i AnaKristina mu govori da se plasi istine.
Fernada ulazi u crkvu sa Gonzalom,a na oltaru je ceka Damjan.
Ventura:Dobrodosli svi u boziju kucu,danas smo se okupili ovde da proslavimo brak izmedju Damjana Galjarda i Fernande Elizalde de Monte
,da krenemo.Damjane zelis li ti dobrovoljno da stupis u brak sa ovde prisutnom Fernandom,obecavas da ces je postovati i voliti u dobru i u zlu?
Damjan:Da uzimam je,postovacu je!
Ventura:A ti Fernanda zelis li da se udas za ovde prisutnog Damjana obecavas da ces ga postovati i voliti u dobru i u zlu?
Fernada:Uzimam i obecavam oce.
Ventura:Onda,da li ima nekog ko se protivi ovom braku iz nekog razloga,neka kaze sad ili neka zauvek cuti?
Lupnuse vrata crkve i udje Soledad
Rebeka:Sta ces ti ovde?
Gonzalo:Pusti je.
Soledad:Ja oce,ja se protivim ovom braku iz dosta razloga.
Kraj 7 epizode
U sledecoj epizodi:
-Fernanda i Damjan se vencavaju
-Hose Migel spava sa Pamelom
-Sta ce katastrofalno pred celim narodom reci Soledad?

AnaKristina-Maite Perroni
Hose Migel-Wiliam levy
Rebeka-Lucero
Fernanda silvia Navaro
Soledad-Daniela Romo
Benita-AnaMartin
Enrike-Gonzalo Vega
MarijaMagdalena-Maria Sorte
Rosa-Dominika Paleta
Dr.Ramos:Osvaldo Rios
Damjan-Sergio Sendel
Kamila-Ingrid Martz
Hektor-Miguel Angel silvestre
Pamela-Ana Brenda
Gonzalo-USKORO
Dr.Liverol-Luis Hose Santander
Saradnici:Milos,miccy,plava
Proizvodnja:[You must be registered and logged in to see this link.]
2010.

Obrada:latinosvet.com[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Zabranjena ljubav - KRAJ Empty Re: Zabranjena ljubav - KRAJ

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu