Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Sre 06 Avg 2014, 17:18
[You must be registered and logged in to see this image.]
NIÑOS RICOS, POBRES PADRES - CENA SREĆE

SINOPSIS:
Alehandra Paz je rođena u Sjedinjenim Američkim Državama. Njena majka je tamo došla bežeći od tužne prošlosti, međutim nikada nije uspela da sredi svoj imigracioni status zbog čega su, pred sam završetak svog srednjoškolskog obrazovanja, Alehandra i ona primorane da se vrate u Kolumbiju. Njihov povratak izaziva susret sa familijom koju Alehandra do tada nikada nije upoznala. Naime, njena majka potiče iz bogate i uticajne porodice, te će sada Alehandra neočekivano postati deo sveta u kome se uvažavaju vrednosti koje su dosta drugačije od onih kojim je naviknuta. Alehandra će biti prebačena u najuvaženiji koledž u zemlji. Na tom koledžu se školuju deca najbogatijih ljudi iz regiona, grupa nezadovoljnih tinejdžera koji znaju da će sutradan od svojih roditelja naslediti sve, ali ipak žele više. Pri samom dolasku na koledž, Alehandra postaje žrtva intriga svojih kolega i otkriva da se novcem može postići sve sem dostojanstva i karaktera ljudi.

ULOGE:
Carmen Villalobos...Alejandra Paz
Aylin Mujica...Veronica Rios
Fabiola Campomanes...Lucia Rios
Juan Sebastian Caicedo...Esteban San Miguel
Aldemar Correa...David Robledo
Anonymous
Gost
Gost

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Sre 06 Avg 2014, 17:19
Ordinary girl
Ordinary girl
Moderator
Moderator
Postovi : 8157
$ : 9462

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 07 Avg 2014, 13:15
Gledala sam, ništa posebno. Carmen mi je bila očajna ovde.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 07 Avg 2014, 15:11
Ja nisam gledao, prica me nije privukla, a i pustali su je ujutru oko 8-pola 9, a taj termin mi nije odgovarao happy
Anonymous
Gost
Gost

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 07 Avg 2014, 15:38
Ok je serija, ali je nisam gledao.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 07 Avg 2014, 15:43
Pa kako je ok ako nisi gledao kez 
Nista posebno, narocito mi je ruzan ovaj lik [You must be registered and logged in to see this image.]  Ne razumem  Ne razumem  Ne razumem
Anonymous
Gost
Gost

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 07 Avg 2014, 15:54
Pa gledao sam ponekad, ali nisam pratio xD kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Uto 12 Avg 2014, 14:45
ZANIMLJIVOSTI


Aylin Mujica u seriji "Marina" tumacila je ulogu Veronice i imala je sestru Luciu...Sada, u seriji NINOS RICOS POBRES PADRES, njen lik se takodje zove Veronica i ima sestru Luciu...
***
Carmen Villalobos i Juan Sebastian Caicedo su par i u stvarnom životu, i tumače glavni par u seriji "Ninos Ricos Pobres Padres". 
***
Aylin Mujica u "Ninos Ricos Pobres Padres" glumi ženu zavisnu od plastičnih operacija, a to je , zapravo i u stvarnom životu. Dokaz je njen izgled danas i pre 10 godina. 
***
Fabiola Campomanes u seriji "Ninos Ricos Pobres Padres" glumi majku po prvi put u svojoj karijeri. 
***
Telemundo je otišao korak napred, i u seriji "Ninos Ricos Pobres Padres" posvetio više pažnje homoseksualcima i lezbijkama. Po prvi put su izražene lezbijke, kojih ima čak 3 u noveli, a najzanimljivije je što je jedna devojka smrtno zaljubljena u jednog muškarca, ali je on gej, i ona samim tim postaje lezbijka zbog uticaja droge.
lady_madrid
lady_madrid
Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
Postovi : 506
$ : 570

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Čet 14 Avg 2014, 14:55
Jedno vreme sam baš pratila, posle sam izgubila interesovanje. Ali solidna serija, nešto između Rebelde i Gossip Girl. Obožavala sam uvodnu pesmu.
Anonymous
Gost
Gost

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Sre 20 Avg 2014, 14:00
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće Empty Re: Niños Ricos, Pobres Padres/Cena sreće

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu