Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086
03082014
[You must be registered and logged in to see this image.]
Anhelika Rivera, koja je juče proslavila 45. rođendan u sve šoubiznisa ušla je sa 17 godina, pojavivši se kao model u muzičkim spotovima, a niko nije pomislio da će upravo ona jednog dana postati prva dama!

1991. godine postala je deo grupe “Muñecos de Papel”, muzičke grupe iz serije “Alcanzar una estrella II” i igrala uz Rikija Martina, Pedra Fernandeza, Erika Rubina…

Dve godine kasnije dobila je glavnu ulogu u seriji “Sueno de amor” u kojoj je igrala uz Omara Fiera.Međutim, trenutak kada njena glumačka karijera zaista kreće uzlaznom putanjom je 1995. godine, kada je bila protagonistkinja novele “La duena”. Njena možada najpoznatija uloga je Gaviota u seriji “Destilando amor” koja je snimana 2007. godine.

Interesantno je da jenjena velika ljubav bio producent Hose Alberto Kastro, sa kojim je bila u vezi 14 godina, a 2004. godine par se venčao. Ipak brak u kojem su dobili troje dece Sofiju, Ferdinanda i Reginu pukao je 2008.godine, a 2009. poništila ga je i katolička crkva.

Svog sadašnjeg supruga Enrikea Penja Nieta upoznala je 2008. godine, dok su zajedno radili na jednom projektu, na kojem je anhelika bila zaštitno lice. Ispričala je za jedan magazin kako je počela njihova veza. “Izlazili smo pet mesecikada me je pozvao u jedan resoranna večeru. Nije skidao pogled sa mene, a onda me je zagrlio i pitao želim li da budem njegova devojka. Bio je to prvi put da me neko pita ‘Želiš li da budeš moja devojka?’ Naravno da sam pristala”, prisetila se glumica.

Par se venčao 27. novembra 2010. godine, a Rivera od starta svog supruga počela je da podržava u političkim kampanjama i aktivnostima. Porodica im se uvećala, jer osim što Anhelika ima decu sa Kastrom, Enrike iz prvog braka ima Paulinu, Alehandra i Nikol.

Prva dama postala je 1. decembra 2011. godine, kada je njen suprug proglašen za predsednika Meksika.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Autor: Life Content
Foto: AP/Alexandre Meneghini, Facebook
Share this post on:reddit

Komentari

AleksandraAnhelik
definitivno najbolja glumica sa velikim snom koji je ostvarila.
Silvija
imala san, ostvarila ga je. bas lepo.
Azor Ahai
Drago mi je zbog nje, dobra glumica :D
Lazar_
I meni je drago zbog nje. Voleo bih da je ponovo vidim u nekoj telenoveli :)
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu