Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Cuando seas mia / Kada budeš moja Empty Cuando seas mia / Kada budeš moja

Sre 23 Jul 2014, 07:12
[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:
Paloma je mlada beračica kafe koja sanja o tome da jednog dana bude uspešna. Veoma je vredna i dve pauze provodi u učenju. Kada umre don Lorenso Sančez, vlasnik plantaže na kojoj Paloma radi, na hacijendu dolaze svi njegovi naslednici. Devojka se na prvi pogled zaljubljuje u Dijega, pokojnikovog unuka, koji studira u inostranstvu i planira da se nakon dobijanja diplome vrati na imanje.

Kada se bogati naslednik i simpatična beračica kafe sretnu, osetiće da su dve polovine jedne duše i potpuno će se predati jedno drugom. On obećava da će se vratiti za godinu dana i da će se oženiti voljenom. Nedugo posle njegovog odlaska, Paloma saznaje da je trudna i moli Sančezove da joj kažu gde je Dijego. Nakon što oni to odbiju, devojka odluči da ga sama potražiti i kreće na put u Evropu, gde postaje žrtva fotografa koji želi da je proda kao prostitutku, ali ona uspeva da mu umakne.

Kada se Dijego vrati na imanje, ubeđen je da ga je Paloma izdala, a njegove sumnje pojačavaju i glasine da se devojka u Evropi bavi prostitucijom. Očajan, ženi se porodičnom prijateljicom Berenis. Paloma stiže u Meksiko dan nakon svadbenog veselja i potpuno je razočarana u voljenog muškarca.

Na putu ka pomirenju, mladi ljubavnici moraće da se suprotstave intrigama Dijegovog brata Fabijana i njegove supruge Barbare, koji će učiniti sve da se dokopaju ogromnog porodičnog bogatstva...

ULOGE:
Silvia Navarro - Teresa Suárez "Paloma" / Elena Olivares
Sergio Basáñez - Diego Sánchez Serrano
Martha Cristiana - Berenice Sandoval Portocarrero de Sánchez Serrano
Rodrigo Abed - Fabián Sánchez Serrano Vallejo
Anette Michel - Bárbara Castrejón de Sánchez Serrano
Laura Padilla - Soledad Suárez "Chole"
Ana Serradilla - Daniela Sánchez Serrano
Iliana Fox - Diana Sánchez Serrano
Evangelina Elizondo - Doña Inés Ugarte Vda. de Sánchez Serrano
Sergio de Bustamante - Juan Francisco Sánchez Serrano Ugarte
Margarita Gralia - Ángela Vallejo de Sánchez Serrano...
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Cuando seas mia / Kada budeš moja Empty Re: Cuando seas mia / Kada budeš moja

Ned 28 Sep 2014, 13:56
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu