Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Silvija
Silvija
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 1199
$ : 2650

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sre 17 Dec 2014, 17:07
eh kada se setim da je nekada u tom terminu bila latino telenovela... Nesto mi se cini da ljudi gledaju ovu zehru, svakog koga pitam gleda.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 19:42
Ja prestala gledati otkad je promenjen termin. Pogledaj jedino nekada onako usput uz veceru. Vidim da je stigla nova glumica umesto Melek, uzas o.O prva Melek je bila mnogo bolja
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:09
Ja sam počeo da je pratim svaki put kada sam u prvoj smeni. Ne znaš šta propuštaš, serija je mnogo zanimljiva. Meni je prethodna Melek lepša, ali ova bolje glumi happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:11
Bila mi je zanimljiva dok je isla u 20h onda sam prestala. Ne volim kad nedelju daa gledam,nedelju ne...
Jel su razveli Zehru od alija? [You must be registered and logged in to see this image.]
Znam da je saznala da joj je Melek mama, ne znam jel zna za Devrana. I bila je trudna, hteli da abortira i onda je Zehra saznala i ne znam sta je onda bilo.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:22
Nisu se razveli još. Da, saznala je za Melek, a i to da je trudna, za Devrana još nije. Odveli su je u bolnicu zbog abortusa, međutim Devran je došao sa 2 čoveka i oteo je. Sada ona živi ponovo u onoj kući, ali Devranova majka ne želi da Zehra rodi dete jer je ona baba dala Zehri jednu narukvicu koja mnogo vredi i već se vidi da baba hoće bukvalno celo bogatstvo ostaviti Zehrinom detetu zato što je to njeno prvo praunuče, a Devranova majka je to bogatstvo planirala za Devrana i njegovu ženu (kad se oženi). Ona je otišla kod neke žene i ta žena joj je napravila neki napitak od koga Zehra može da izgubi dete. Devranova majka je trebala Zehri da daje taj napitak svakog dana po valjda jednu čašu, ali joj je ona celu flašu dala odjednom da popije. Zehru je počeo da boli stomak, pala je u nesvest i sad ne znam šta će biti.
I da, Devran je saznao da mu je Fatma prava majka, ali je on ne smatra majkom već se još uvek ponaša prema njoj kao prema domaćici u kući. I još nešto, on je sad postao aga.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:23
Ajao, sta sam ja sve propustila. kez 
A otkud to da je zehra trudna? ko je otac?
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:27
Ali je jednom silovao kad se napio.
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:50
Ali  Šta? zvezdice svasta
zar on nije sa onom njegovom pobegao kad...
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Sub 27 Dec 2014, 20:54
Ee te epizode nisam ni ja gledao... nisam siguran, ali mislim da je ona mrtva ://
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Ned 28 Dec 2014, 09:31
Ove turske serije su sve tuzne, ne secam se nijedne da je imala neku normalnu pricu.
Sponsored content

Komentari - Page 6 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu