Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Anonymous
Gost
Gost

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 11:25
Nisam gledao, a i nemam nameru... xd
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 11:31
Od Devrana rogove da dobijes, Azat je dusa cupod  ona Merdzan vracara ili sta vec je odlicna, ima dobru ulogu u svemu ovome.
Anonymous
Gost
Gost

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 11:32
Ovo me podseća na indijske serije. :P
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 11:53
Meni je ova serija u poslednje vreme postala mnogo zanimljiva :) Nisam znao da je ona uciteljica Zehrina prava majka, bas sam se iznenadio :)
Ja ne znam zasto su za ovu seriju rekli da je Mala nevesta na turski nacin, kad nema nijedne slicnosti sa Malom nevestom osim sto se radi o vencanju devojcice od 14 god. ostalo nista nije isto, ova serija je sto puta bolja :)
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 13:28
Nema veze serija sa Indijom, ovde su u pitanju obicaji i razmena nevesti. Da, Melek je majka od Zehre, ali saznace tek na kraju serije..otac joj je izgleda ili Azat ili Devran  angry  daj boze da je Azat
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 15:14
Tek na kraju?  zvezdice
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Uto 05 Avg 2014, 16:04
Da tako sam citala. Ustvari, saznaje pred kraj 1 sezone, ali ima i druga sezona. Znam sve unapred sta ce biti, mogu napisati ako neko hoce [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 00:03
Serija je tuzna.U pocetku sam malo gledala,vise ne gledam.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 00:10
Lilly ::Da tako sam citala. Ustvari, saznaje pred kraj 1 sezone, ali ima i druga sezona. Znam sve unapred sta ce biti, mogu napisati ako neko hoce [You must be registered and logged in to see this image.]
Ako hoces napisi, ne moras sve, samo ono najzanimljivije kez
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Sub 09 Avg 2014, 14:35
Zehrin otac je najveratnije Devran...to se isto kasnije saznaje, on nije znao da je Melek bila trudna. Melek se kasnije udaje za Azata, ali pred sam cin vencanje se prekida jer saznaje da njena majka umire...Majka joj pred smrt govori sta su sve uradili dok je Zehra bila mala, i govori joj da ima cerku ali ne stize da kaze ko joj je cerka. 
U 2. sezoni Zehru siluju i ostaje trudna...Azat zbog necega zavrsava u zatvoru, ne znam zbog cega...Zehra dozivljava istu sudbinu kao i njena majka Melek...posto je i Melek ostala trudna jos kao mlada.
eto, toliko znam happy
Sponsored content

Komentari - Page 2 Empty Re: Komentari

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu