Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Pet 23 Sep 2016, 16:26
Večeras počinje treća sezona Pinkovih Zvezdica

Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Uto 27 Sep 2016, 16:47
1. oktobra kreću "Pinkove zvezde"!



Mislim da ću ove godine preskočiti ZG i gledati PZ. Deluje mi dosta zanimljivije, osim Šabana svi ostali članovi žirija su mi super. Možda će mi malo ići na živce Draganino ponašanje, ali nije ništa strašno. Aleksandra kao jedna pop zvezda pored 4 folk zvezda je pun pogodak. Mislim da će dosta varnica biti između nje i ostalih članova. kez
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Uto 27 Sep 2016, 20:14
Meni je ovo katastrofa
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 02 Okt 2016, 14:06
Gledao sam juče Zvezde i iskreno bolji su mi ove godine od ZG iz nekoliko razloga:

1. žiri se ne glupira kao što je slučaj u ZG (na moje veliko iznenađenje Dragana je bila baš normalna)
2. kandidati su milion puta bolji
3. više se obraća pažnja na takmičare nego na žiri (što nije bio slučaj u prethodne 2 sezone, kao što nije ni slučaj u ZG)
4. žiri se međusobno poštuje (mislim na to da kad neko priča svi ostaju gore i niko se ne spušta dok svi ne završe, u prethodne dve sezone npr. poslednji priča Bora i svi ostali se spuste, samo on ostaje gore i priča sa Milanom i kandidatom što je, po mom mišljenju, baš bilo bezveze i nekulturno od strane ostalih članova žirija)

Definitivno ću ove godine gledati PZ jer su u ZG stvarno počeli da smaraju sa glupiranjem i plus su sve upropastili sa onim tajnim članom žirija.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Sre 05 Okt 2016, 18:40
Meni se ne svidja ono sto sam videla u najavi za 2 epizodu, Dara misli da je najpametnija, najpopularnija, Zorica da je mega zvezda. Jedino mi je Aleksandra okej. happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Sre 05 Okt 2016, 20:25
Ja mislim da su sve to iscenirali zbog gledanosti, kao u ZG prošle godine kada su se "svađale" Viki i Karleuša.
Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Čet 06 Okt 2016, 15:48
Dal što mi je pink iz dana u dan sve gori  pink tv
Ali mi se ne sviđa ništa što planiraju ove sezone, kao ni izbor članova žirija, jedino su mi Aleksandra i Dragana okej. Dara je dobra za šou, jeste da mi iritanta, ali i ona može da prođe, ali Šaban je užas, kao i Zorica..nerviraju me mnogo.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Čet 06 Okt 2016, 18:33
Pa dobro, bar ti se većina njih sviđa. xD kez
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 16 Okt 2016, 10:57
Meni ovo bezveze, ne gledam uopste.
Sponsored content

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 8 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu