Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Sub 20 Sep 2014, 10:53
Meni se dopale Pinkove zvezdice kez
Pinkove zvezde nikako neću pratiti, ove zvezdice hoću.
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 10:07
[You must be registered and logged in to see this image.]

5 razloga zašto "Pinkove zvezde" neće napraviti uspeh kao TV šou
Tek je počelo ali propusti se vide!

Najavljene kao glamurozno takmičarsko čudo nad čudima "Pinkove zvezde" ostavljaju bled utisak. Ima nekoliko jednostavnih razloga za to koji su bili očigledni u prvih 10 minuta emisije

1.Nema euforije i ushićenja na koje su voditeljski parovi Granda navikli gledaoce prilikom otvaranja emisija
2. Milan Kalinić, ma koliko dobar, nije dovoljan sam na sceni.
3.Isti voditelj trči sa scene u bekstejdž da intervjuiše podršku takmičara i zbog toga je non stop zadihan i znojav. Zar ovako skupa produkcija nije mogla da obezbedi voditelja/ku za bekstejdž?
4.Mnogo je pozajmljenih elemenata šou programa "Zvezde Granda" i "The Voice"
5.Žiri ne komunicira, nema "hemije" i opuštenosti među članovima žirija još uvek. Svako se drži svoje poze.

Ali, ovo je samo početak!
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 10:33
Juče nije išao Milan do bekstejdža i nazad, znači to su već popravili xD Inače mislim da je žiri mnogo složniji nego u ZG-a, nisu jedni protiv drugih kao što je bilo u ZG kada su Aca i Zorica na jednoj strani, a Šaban, Snežana i Bosanac na drugoj happy To je moje mišljenje happy
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 10:38
^
^realno, sve je tako. Nemam vise sta da dodam. Videcemo gledanost happy
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 16:22
JUČE JE UZ EMISIJU "PINKOVE ZVEZDE" BILO 2.126.788 GLEDALACA!
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 16:25
Ja gledam sad redovno Pinkove zvezde.


Poslednji izmenio Maja33. dana Ned 08 Feb 2015, 13:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Azor Ahai
Azor Ahai
Administrator
Administrator
Postovi : 14246
$ : 24448

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Ned 21 Sep 2014, 17:17
Lazar ::
JUČE JE UZ EMISIJU "PINKOVE ZVEZDE" BILO 2.126.788 GLEDALACA!

Pink računa gledaoce koji su u tih 3-4 sata pustili Pink, listali kanale, "prošli kroz taj kanal", tako da je bitniji share happy
avatar
Maja
V.I.P. član
V.I.P. član
Postovi : 4695
$ : 4886

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Pon 22 Sep 2014, 23:19
Uuuu,to je puno gledalaca,tako uvek govore za sve show programe.I jos govore da su Pinkove zvezde bolje od granda,Grand je pukao verovatno. lol!


Poslednji izmenio Maja33. dana Uto 23 Sep 2014, 14:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Uto 23 Sep 2014, 11:10
Niklaus Mikaelson ::
Lazar ::
JUČE JE UZ EMISIJU "PINKOVE ZVEZDE" BILO 2.126.788 GLEDALACA!

Pink računa gledaoce koji su u tih 3-4 sata pustili Pink, listali kanale, "prošli kroz taj kanal", tako da je bitniji share happy
+1
Dobro da nisu rekli da je vise od pola Srbije bilo to vece uz Pink.
Lazar_
Lazar_
Administrator
Administrator
Postovi : 12546
$ : 19086

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Uto 23 Sep 2014, 12:38
Ne znam kome da verujem, Prva kaže da je to veče bila gledanija, Pink kaže da su oni bili gledaniji ...katastrofa.
Sponsored content

Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice - Page 4 Empty Re: Pinkove zvezde i Pinkove zvezdice

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu