Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Miaa_____♥
Istaknuti član
Istaknuti član
Postovi : 4567
$ : 1866
21062011
[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslije nego što su je pitali da li stvarno ne podnosi svoju navodnu rođakinju,Anahi je rekla da ne poznaje Jacqueline Bracamontes . Pjevačica je na brzinu rekla da ona zapravo uopće nije njena familija,a ako je,onda su to jako,jako daleke obiteljske veze.

Čak je rekla kako ne poznaje Jacky i da ju je vidjela samo dva puta i da zbog toga ne misli ići na vjenčanje.

Ovo izgleda gore nego što smo mislili. Ne mogu se vidjeti ni nacrtane. Rade u istoj 'kući',prisustuju na istim događajima,ali se ne poznaju.

Priča se da je sve ovo počelo kada je Jacky ''ukrala'' ulogu Anahi za telenovelu ’Las tontas no van al cielo’.

Prijevod by LatinoSvet
Share this post on:reddit

Komentari

avatar
Čet 23 Jun 2011, 13:23Miaa_____♥
Ja mislim da su oba dvije OK,i sasvim mi je svejedno jel ju je pozvala na vjenčanje ili ne,svašta i onu pišu O___o
juci97
ja msm da je any nije to rekla ni iz kakvog hira
avatar
novinari hoce od svega napravit svadju
ne poznaju se sta je tu cudno ? kolko glumaca ima u televisi


a kolko znam Anahi nikad nije ni konkurisala za ulogu u LTNVAC
tad je bila potpuno posvecena RBD-u
a ulogu u sortilegio je odbila
EnaBiebs*
Ne znam, ovo je po meni sve prenapuhano.
juci97
novinari mng preuvelicavaju reci poznatih.
Marina Magdalena
Ned 04 Avg 2013, 23:57Marina Magdalena
Za Las tontas no van al cielo nisam imala pojma da je ona bila na audiciji ako je točno da je bila,ali za Sortilegio sam ćula da je Anahi jako željela glavnu ulogu (iako je rekla je da ne namvjerava više raditi na televiziji,nakon što je ćula da su njezine bivše RBD kolegice postale glavne junakinje telenovela,Maite Perroni u Cuidado con el ángel i Dulce María u Verano de amor,valjda je postala ljubomorna pa je onda i ona odlučila snimiti telenovelu i da je čak zahtijevala glavnu ulogu u nekoj od novih telenovela),ali da su je odbili jer su smatrali da je premlada za tu ulogu koju je kasnije dobila Jacqueline Bracamontes
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu