Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
27022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:Sapunice.net
Prije nekoliko dana ali godinu dana unatrag glumica Jacqueline Bracamontes pristala je otići na “sudar na slijepo” sa muškarcem kojeg je za nju odabrala i organizirala sastanak njena bliska prijateljica Maki, supruga glumca Juana Solera, ne znajući da će taj susret promijeniti njen život. Preko svog Twitter profila glumica je podijela sa fanovima taj poseban dan prije godinu dana kada je upoznala čovjeka koji je postao njezina velika ljubav a i budući suprug, biznismen Martin Fuentes.

Točno prije godinu dana, moja mi je prijateljica Maki organizirala “sudar na slijepo… Bila je to moja najbolja godina…, napisala je glumica. Trenutno je Jacqueline koncentrirana na pripreme za svoje vjenčanje koje će se održati 10. rujna u Meksiku, te drugi puta u listopadu u Guadalajari, od kuda je glumica Bracamontes izvorno. Već sam počela biti nervozna zbog vjenčanja. Imam toliko posla oko toga, barem tisuću stvari koje moram učiniti, izjavila je Jacqueline preko mreže.

Bilo je to krajem 2010, kada je Jacqueline Bracamontes obznanila javnosti vijest o zarukama, samo 8 mjeseci nakon što je počela izlaziti sa Martinom. U to je vrijeme glumica priznala da su i ona i njen partner uplašeni zbog započete nove romantične veze, no kazala je kako si ne mogu odoljeti, te da se iskrica među njima pojavila na prvi pogleda kada su sa Maki i Juan Solero organizirali paru izlazak u kino.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Cestitam
Anonymous
Nek je ona sper s njime
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu