Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lilly
Lilly
Moderator
Moderator
Postovi : 11934
$ : 14639
29042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Petak, 29.04.2011.Majka uspješnih glumica Ludwike i Dominike Palete, umrla je četvrtak u jutro u bolnici u Meksiku zbog raka želuca s kojim je na žalost izgubila borbu. Tek je prošli otkriveno da majka dviju glumica pati od ove bolesti nakon što je hospitalizirana zbog vrlo ozbiljnih bolova i napretka bolesti.

Čim je u javnost procurila vijest o nesretnom slučaju sestra Ludwike i Dominike Palete, glumice su poslale izjavu medijima i potvrdile da je njihove majka Barbara Paciorek preminula zbog navedene bolesti tražeći naravno privatnost i poštovanje javnosti zbog gubitka koji trpe objašnjavajući da bi ovu tešku situaciju najradije zadržale za sebe. Informaciju su glumice potvrdile, posebno apelirajući na diskreciju zbog toga što se Ludwika već našla u neugodnoj situaciji sa novinarima koji nisu uzeli u obzir bol glumice zbog zdravstvenih problema njezine majke te su je izludili pitanjima o hospitalizaciji njene majke želeći zapravo samo informacije koje će plasirati u javnost u svrhu profita, i time pokazujući nedostatak moralne etike i ljudske senzibilnosti.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Pet 29 Apr 2011, 13:47Lilly
Ijaoo, strasno... Bas mi zao njih 2
ღToseDonkaღ
Sub 30 Apr 2011, 13:23ღToseDonkaღ
aaa..zao mi ih je...najvise sto se radilo o tako zlocudnoj bolesti...
moja sucut...
LatinoFan
Sub 07 Maj 2011, 07:34LatinoFan
ARHIVA
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu