Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
08022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
Lijepa meksička glumica Ana Patricia Rojo, u svojoj je trideset i šestoj godini prošli tjedan postala majka prekrasne male djevojčice. Glumica poznata iz telenovela “Mujer De Madera”, “Destilando De Amor”, “Opijeni Ljubavlju” i “Oprezno s Anđelom” i njeno novorođenče su savršenog zdravlja, kako i glumica redovno obaviještava svoje fanove na Twitter profilu.

Rođena je Ana Sofija Grijalba Rojo i trenutno je čuvam i grlim i mogu vam reći da je ona nešto najljepše što mi se dogodilo u životu, radosno je napisala glumica na Twitteru. Uživala sam u svakom danu svoje trudnoće i vodila najnormalniji život u skladu sa promjenama koje sam doživljavala kao trudnica, a kako sam rekla, svi su brinuli za mene koliko sam trebala, kazala je kćer poznatog glumca Gustava Roje koja je bila u braku sa Andresom Puentesom Jr. ali se 2007. godine razvela, te se nakon dvije godine udala za svog dečka Jorgea koji je danas ponosan otac male Ane Sofie.
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Uto 08 Feb 2011, 12:55Lilly
Cestitam joj !! :D
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu