Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
07042011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prošlo je jako puno vremena od kada smo upoznali mladog Diega Bonetu – tada Diega Gonzaleza, kao zvijezdu dječje Televisine sapunice “Alegrijes y Rebujos”, pa “Mission SOS”, dok je kasnije glumio Rocca u hit telenoveli “Rebelde”. Glumac je nakon izdanja dva muzička albuma odlučio promijeniti svoje umjetničko ime te je odlučio pronaći svoju sreću u Hollywoodu gdje je ubrzo započeo snimati tinejdžersku seriju Beverly Hills, 90210, nakon toga seriju “Slatke Male Lažljivice”, a svoju je ulogu imao i u filmu 'Mean Girls 2.

Danas, nakon što su se za ulogu borili više od tisuću kandidata, 20-godišnji Diego Boneta je bio taj koji je dobio u novom mjuziklu “Rock of Ages”, u režiji Adama Shankmana, a naći će se uz bok zvijezdama kao što su Tom Cruise, Mary J. Blige, Alec Baldwin i Julianne Hough. Adam Shankman je uvjeren da je u Diegu pronašao novu zvijezdu.

To je jedan od onih instinkta koji se javi kada vidiš tu osobu pravu za ulogu. Jednak takav osjećaj imao sam i za Nikki Blonsky koja je glumila u filmu “Hairspray”, te za mlade američke glumce Channing Tatuma i Zaca Efrona. Upravo mi je bio cilj pronaći nekog novog tako da, iako je tek započeo karijeru u Hollywoodu, dobio je šansu, a meni je drago da sam ga našao.
Share this post on:reddit

Komentari

LatinoFan
ARHIVA.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu