Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ღToseDonkaღ
ღToseDonkaღ
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 5810
$ : 3280
25032011
[You must be registered and logged in to see this image.]

Poznata meksička glumica Edith Gonzalez nakon prelaska na TV Aztecu ima u rukama scenarij za svoju novu ulogu u sapunici “Cielo Rojo” u kojoj će joj se, što se tiče muškog dijela priče, pridružiti Mauricio Islas, a sapunica će prvi puta biti emitirana u svibnju.

Priča je vrlo snažna i dramatična, vrlo ju je lako prepoznati iz stvarnog života, rekla je 46-godišnja Edith Gonzalez. Glumica je objasnila kako će dati život jednoj interesantnoj ženi koja se bori za svoja prava, ali bez da zaboravi na svoje principe. Imati ću ulogu dobre, ali i jake žene s obzirom na stalne nepravde i loša iskustva koja proživljava. No, kada se odluči povesti za pravdom, ne izgubi se u zlobi.

Edith Gonzalez, koja je svojih trideset godina karijere izgradila radeći sa Televisom, rekla je kako je konkurencija dala najbolje od sebe za nju, TV Azteca, kao i Telemundo prije dvije godine kada je protagonizirala u telenoveli “Dona Barbara”. Imam dobra iskustva radeći sa Telemundom, a očekivanja sa TV Aztecom su još veća, priča me dirnula u dušu, tako da vjerujem da će ovo zaista biti najbolje što sam do sada dala od sebe.

sapunice.net
Share this post on:reddit

Komentari

Lilly
Zanimljivo, ona je mnogo dobra glumica, tako da ce i serija biti fantasticna
ღToseDonkaღ
Sub 26 Mar 2011, 19:05ღToseDonkaღ
Da,Lilly slazem se,vrhunska glumica... xD
LatinoFan
Serija ce biti super,pretpostavljam!!!
LatinoFan
arhiva!!!
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu