Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
27022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
izvor:sapunice.net
Mayrin Villanueva je zvijezda sapunice “Una familia con suerte” koja u Meksiku kotira među najgledanijima, te je time glumica označila svoj povratak telenovelama. Mayrin se u vrijeme kad nije snimala udala za glumca Eduarda Santamarinu te je postala majka male Julie, prve zajedničke kćeri para. U intervjuu sa poznatim meksičkim novinarem Gustavom Adolfo Infanteom, glumica je podijelila nešto detalja iz svog privatnog života.

Pričala je o svojoj novoj vezi, te kako je bilo teško suočiti se sa razvodom nakon 11 godina braka sa meksičkim glumcem Jorgeom Pozom, ocem njihova dva sina. Glumica je otkrila da ju je baš u trenutku kada se odlučila vratiti se na male ekrane, nazvao ju je producent Juan Osorio i ponudio joj ulogu. Bila sam već u procesu vraćanja glumi. Tada mi je prišao Juan i objasnio mi o čemu se radi. Pročitala sam priču i svidjela mi se, rekla je glumica.

Govoreći o privatnom životu, Mayrin je priznala kako je jako zaljubljena u svog partnera Eduarda Santamarinu, kojeg je opisala kao šarmantnog i velikog čovjeka, koji obožava svoju i njenu djecu i zajedničku malu Juliu, te da zajedno drže na okupu veliku obitelj. O skandalu koji je uslijedio kada su jedne novine najavile njen razvod sa Jorgeom Pozom, Mayrin je kazala kako je to bilo najteže razdoblje za sve.

Bilo je vrlo neugodno jer to nije nimalo lak proces za nikoga. Razvod je vrlo teška promjena u životu. Nikome ne preporučujem razvod i protiv toga se treba boriti do kraja. Ja sam učinila isto no na kraju smo ipak sa Jorgeom morali odlučiti nastaviti svaki svojim putem. No vjerujem da je potrebno puno zrelosti i snage. Mislim da je razvod kukavičluk i nemogućnost da se suočiš sa problemima. Puno čovjek nauči i život ga nekad odvede u totalno drugom pravcu, ali tada opet imaš priliku biti sretan. Kao što smo Jorge i ja dobili priliku da preoblikujemo svoje živote i nastavimo sa drugo dvoje prekrasnih ljudi, jer smo i jedan i drugi vrlo sretni. Glumica je kazala da je sada kada je prošlo dosta vremena, sigurna da su učinili dobru stvar.
Share this post on:reddit

Komentari

Anonymous
Sre 02 Mar 2011, 08:58Gost
Nek su oni sretni samo da se nesvađaju
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu