Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miljana
Miljana
Administrator
Administrator
Postovi : 21607
$ : 31228
08012011
Susana Ginzalz i Mayrin Villanueva zaboravljaju strare svađe

Glumice su viđene u hodnicima Televise u velikom prijateljskom zagrljaju

[You must be registered and logged in to see this image.]

Susana Ginzalz i Mayrin Villanueva su ostavile za sobom svoje rivalstvo,pošto su se 2007 borile za Eduarda Santamarinu,koji je tada još bio Susanin dečko. I tako nakon nekoliko godina,obe glumice su viđene u prijateljskom zagrljaju u hodnicima Televise San Angel.

Villanueva je prišla Susani da joj poželi sve najbolje u novoj 2011 godini,obe su se snažno zagrlile,i istovremeno pitale jedna drugu za svoju decu.

Obe glumice trenutno imaju projekte,Mayrin je protagonista u seriji " Una familia con suerte",dok Susana ima ulogu u seriji "Para Volver a Amar",koja se završava krajem meseca.

Tokom proslave na kojoj je bila u pratnji sa svojim suprugom Mayrin je rekla o svom susretu sa bivšom rivalkom:

"Nije to ništa,radimo sasvim normalnu stvar,obe ćemo se često susretati,ljudska smo bića,sasvim je normalno da se pozdravimo kad se vidimo,ja nemam ništa protiv nje,ona nema ništa protiv mene. Mi smo u potpunom miru,i to je normalno. I istina je da neki mediji govore da je to morbidno,ali ja u tome ne vidim ništa nenormalno",rekla je ona.
Share this post on:reddit

Komentari

No Comment.

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu