Latino Svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LatinoFan
LatinoFan
Elitni član foruma
Elitni član foruma
Postovi : 12533
$ : 14736
23022011
[You must be registered and logged in to see this image.]
Doma tv pocinje da emituje novu tvnovelu Ukleta Marijana novela se emituje od 17:25 ili 17:45,a kamaleoni prelaze u nov termin 11:10h na doma tv.A na rtl pocinju naslednici,na hrt1 pocinje serije soy tu duena,a uskoro se zavrsava i serija slomljeno srce trenutno nemamo informacije koja novela pocinje nakon te serije!
Share this post on:reddit

Komentari

Miccy
praistorijska serija,al je bila super u svoje vreme
Flor_Roberta47
Čet 24 Feb 2011, 21:09Flor_Roberta47
aaaa ne svida mi se ...premjestili su mi kameleone ..
ukleta mariana-prije sam ju gledala,oke je....jedino onaj dio kad se neki dida pretvara u sokola xD presmjesnoo .. :)
LatinoFan
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sadrzaj epizoda mozete pratiti uskoro samo na ovom forumu!
LatinoFan
Sadrzaj epizoda mozete pratiti na ovoj adresi:
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Sub 26 Feb 2011, 10:59Know.Me ♥
Nikad cula za tu novelu...
LatinoFan
BIla je veoma gledana!
LatinoFan
Arhiva!
avatar
Sub 26 Feb 2011, 14:27Miaa_____♥
ŠTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!?!??!??!?!?!?!!?!??!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....DAJ ŠTA ĆU SAAADDD,KAMELEEEONII <<3<33<3<3<3
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ajmee božeee--- g....i ,daj šta ste napraviliii :( ova je serija emitiriianaa prije 5,6 godinaa.. a snimana 2003. godine... božee,možda je dobra,ali zašt oste nam to napravili..kažu da je zbog manje gledanosti,dajte molim vas,na kraju će ih potpuno ukloniti jer će reći da je gledansot još manja,kako ne bi bila ako je stave u 11 sati kad niko ne može gledati kad je ujutro škola..stvarno,kad god se veslim nečemu uvijek ispadne KAOS... oprostite na caps-u,stvarno en vičem,ali me ovo tako šokiralo da ću se za kojih 2 minute onesvijestiti O__O :(
LatinoFan
Malo smo prepravili post jel smo mi ipak javno preduzece i nisu dozvoljene psovke.Hvala
avatar
Ukleta Mariana je bila prikazana na Novoj tv od 20.11.2003. - 26.05.2004.
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu